Pavasarinis Trakų visuomenės sveikatos biuro atidarymas

Šių metų kovo 3 dieną Trakuose įvyko oficialus Trakų visuomenės sveikatos biuro atidarymas, nors biuras savo veiklą Trakų rajone vykdo jau gerokai anksčiau. Į atidarymą atvyko LR Seimo pirmininko pavaduotojas Jonas Liesis su patarėja Ieva Paltanavičiūte, Trakų r. savivaldybės merė Edita Rudelienė, merės pavaduotoja Marija Puč, savivaldybės gydytojas Jonas Kriaučiūnas, Trakų r. savivaldybės narė, VšĮ Trakų švietimo centro direktorė Nijolė Lisevičienė, Trakų r. savivaldybės Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja Svetlana Žilionienė ir šio skyriaus vyriausioji specialistė, ES projekto vadovė Dalia Gustaitė, SMLPC direktorius dr. Romualdas Sabaliauskas ir ESFA atstovės Vita Sinkevičienė ir Asta Kulbačiauskienė.

Renginio pradžioje biuro direktorė Zita Norkienė pakvietė svečius apžiūrėti ES struktūrinių fondų ir dalinai Trakų r. savivaldybės lėšomis naujai rekonstruotas įstaigos patalpas Vienuolyno g. 3-52 ir tomis pačiomis lėšomis įsigytą įrangą, kurios biuras turi po 5 komplektus. Įranga yra skirta projekto veikloms organizuoti ir vesti (žr. nuotraukose). Biuro direktorė pasidalino jau nuveiktais darbais, būsimais veiklos planais ir kryptimis. Projekto administratorė Daiva Čejauskienė supažindino atidarymo šventės dalyvius su jau įvykusiais, dabar vystančiais ir numatomais organizuoti renginiais. Buvo pateikta informacija, kad renginiuose jau dalyvavo daugiau kaip 2500 Trakų rajono gyventojų. Priminta, kad šis ES projektas dar truks dvejus metus iki pat 2022 metų ir į projektines veiklas bus kviečiama dalyvauti apie 6000 Trakų rajono gyventojų.

Prisistatydami atidarymo svečiai biuro kolektyvui linkėjo visokeriopos sėkmės, ryžto ir kūrybiškumo, įgyvendinant projekto veiklas ir keliant Trakų rajono gyventojų sveikatos raštingumo lygį bei formuojant sveikatą tausojančius elgsenos pokyčius.

Visus atidarymo dalyvius biuro veiklos pristatymo proga sveikais desertais vaišino Vilniaus krautuvėlės „Iš širdies“ įkūrėja ir savininkė Ieva Šukytė, kuri papasakojo apie desertus, pagamintus be pridėtinio cukraus, be gyvulinės kilmės produktų ir be glitimo. Susirinkusieji galėjo jų ne tik paragauti, bet ir įsitikinti, kad sveikas maistas būna labai sotus ir skanus.

Atidarymo metu visą apsiniaukusį dangų netikėtai nušvietę saulės spinduliai tarsi patvirtino, kad mes, visuomenės sveikatos priežiūros specialistės, einame tinkama sveikatos profilaktikos linkme, turime teisingą tikslą ir pagrįstai puoselėjame viltį sukurti sveiką ir laimingą visuomenę.

Trakų visuomenės sveikatos biuro atidarymo akimirkos

Artimiausi Renginiai