„Metų specialisto“ apdovanojimai Kaune

      Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacija kasmet kviečia į apdovanojimo renginį ,,Metų specialistas“. Šiemet vasario 21 dieną už nuopelnus 2019 metais apdovanojimai visuomenės sveikatos specialistėms buvo įteikiami Kaune, ypatingoje vietoje – senamiesčio širdyje esančioje baltojoje Kauno rotušėje.  Šio renginio, į kurį susirinko šauniausieji  visuomenės sveikatos specialistai, tikslas yra pagerbti asmenis, nusipelniusius visuomenės sveikatai, jos plėtrai ir stiprinimui. SVSBA apdovanojimas „Metų specialistas“ skiriamas fiziniams asmenims, dirbantiems SVSBA priklausančiuose Savivaldybių visuomenės sveikatos biuruose, kurie veikia 47 Lietuvos rajonuose.

  Teisę pristatyti asmenis SVSBA apdovanojimui „Metų specialistas“ turi SVSBA taryba, VSB direktoriai ir kolektyvai. Trakų visuomenės biure buvo surengtas slaptas balsavimas dėl teisės būti nominuotai ,,Metų specialisto“ apdovanojimui nuo Trakų rajono, kurį užtikrintai laimėjo Jolanta Garbotovič, dirbanti Paluknio ir Senųjų Trakų ugdymo įstaigose. Jai  Kaune apdovanojimą kartu su kitų rajonų  nominantėmis įteikė PSO biuro Lietuvoje vadovė Ingrida Zurlytė  ir SVSBA pirmininkė Neringa Tarvydienė.

    Nuoširdžiai sveikiname Jolantą Garbotovič! Ji ne tik puiki specialistė, gerbiama ir mylima savo kuruojamose ugdymo įstaigose. Jolanta atkakliai tobulinasi, kelia savo kvalifikaciją – vasario 28 dieną, po išlyginamųjų studijų ir sėkmingai apgynus diplominį darbą, jai buvo įteiktas aukštojo mokslo diplomas. Pati Jolanta nusiteikusi tęsti savo studijas. Tikslas – visuomenės sveikatos universitetinio bakalauro kvalifikacija. O svarbiausias Jolantos laimėjimas ir džiaugsmas, kurio saldūs vaisiai šildys Garbotovič šeimą visą gyvenimą – tai keturi nuostabūs vaikai! Vyriausias sūnus jau abiturientas, o mažoji Elžbieta – ikimokyklinukė…

Trakų visuomenės sveikatos biuro direktorė Zita Norkienė