Sveikos gyvensenos skatinimas Trakų rajono savivaldybėje

 

Trakų rajono savivaldybė ir Trakų visuomenės sveikatos biuras įgyvendina iš Europos Socialinio fondo lėšų bendrai finansuojamą projektą Nr. 08.4.2-ESFA-R-630-01-0003 „Sveikos gyvensenos skatinimas Trakų rajono savivaldybėje”.

Projekto vykdymo laikotarpis yra 2018-2023 m.

Projekto tikslas – padidinti tikslinių grupių asmenų sveikatos raštingumo lygį bei suformuoti pozityvius jų sveikatos elgsenos pokyčius Trakų rajone.

Projekto uždaviniai yra modernizuoti Trakų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro infrastruktūrą ir įgyvendinti sveikatos ugdymo priemones tikslinių grupių asmenims.

Trakų rajono savivaldybės gyventojų sveikatos būklės rodikliai yra žemesni nei kitų Respublikos rajonų. Todėl siekiant pakelti gyventojų sveikatos raštingumo lygį, bus ir jau yra organizuojami sveikatos raštingumą didinantieji šviečiamieji ir informaciniai renginiai saugios aplinkos vaikams kūrimo, savižudybių prevencijos, fizinio aktyvumo ir traumatizmo profilaktikos, pirmos pagalbos traumų ir sužeidimų atvejais temomis. Taip pat vyks paskaitos apie alkoholio ir psichotropinių medžiagų poveikį ir apie pirmalaikio mirtingumo rizikos veiksnius ir jų mažinimo galimybes. Tikslinėms grupėms numatyta organizuoti saugaus elgesio eisme, skubios pagalbos savižudybės rizikos situacijose, darbų saugos, griuvimų prevencijos, sveikos gyvensenos įgūdžių formavimo mokymus. Vaikams kartu su jų tėveliais vyks plaukimo pamokos. Planuojami seminarai apie elgesį ekstremaliose situacijose ir apie vaikų traumų profilaktiką.

Visi numatyti renginiai yra skirti tikslinėms grupėms (pagal PFSA 26 p. tikslinės teritorijos Trakų r. savivaldybėje gyvenantiems asmenims, neįgaliesiems, vaikams, vyresnio amžiaus asmenims).

Projekto veiklos bus vykdomos Trakų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro patalpose, Trakų rajono seniūnijų patalpose, Trakų rajono mokyklose.

Įgyvendinant projektą taip pat numatoma investuoti į savivaldybės visuomenės sveikatos biuro infrastruktūrą (patalpas ir įrangą).

Tikimasi, kad įgyvendinus projektą sumažėjęs sergamumas ir atitinkamai padidėjusi gyvenimo kokybė Trakuose, sąlygos materialinių investicijų pritraukimą į rajoną, o šiomis investicijomis atitinkamai bus sukurta naujų darbo vietų įmonėse.

Įvykę renginiai

2023-06Sveikos gyvensenos mokymai

Birželio mėn. vyko paskutiniai šio ES projekto renginiai – dešimt Sveikos gyvensenos mokymų.

Per šiuos mokymus dalyviai klausėsi paskaitų apie sveiką gyvenseną, optimalią mitybą, streso valdymą, matavosi KMI, plaučių gyvybinį tūrį, darė mankštas, relaksacijas, šoko linijinius šokius, mokėsi pirmosios pagalbos pradžiamokslio.

2023-05-30 – 31Sveikos gyvensenos mokymai

Trakų r. Paramos šeimai ir vaikams centro darbuotojams įvyko dviejų dienų Sveikos gyvensenos mokymai. Dalyviai klausėsi paskaitų apie sveikos gyvensenos struktūrą, judėjimą ir optimalią mitybą, apie kvapų įtaką streso mažinimui, aktyviai dalyvavo fiziniuose užsiėmimuose: šoko linijinius šokius, darė mankštas, ėjo į žygį su šiaurietiškomis lazdomis, relaksavo bei testavosi savo KMI ir matavosi gyvybinį plaučių tūrį. Visi buvo sužavėti tuo, kaip per šias dvi dienas pasikeitė jų savijauta, pagerėjo nuotaika ir atsirado naujas kolektyvo bendrystės jausmas.

2023-05-24Pirmoji pagalba traumų ir sužeidimų atvejais

Aukštadvario bendruomenės namuose įvyko paskutinis renginys „Pirmoji pagalba traumų ir sužeidimų atvejais“. Aukštadvario gyventojai aktyviai ir noriai dalyvavo teorinėje ir praktinėje šių mokymų dalyje. Visi išlaikė pirmosios pagalbos žinių patikrinimo testą ir gavo pirmosios pagalbos pažymėjimus.

2023-05-23 – 24Sveikos gyvensenos mokymai

TVSB įvyko Sveikos gyvensenos mokymai  Trakų r. gyventojams. Dalyviai klausėsi paskaitų apie sveikos gyvensenos struktūrą, kvapų įtaką streso mažinimui, apie medų ir kitus bičių produktus,  aktyviai dalyvavo fiziniuose užsiėmimuose: šoko linijinius šokius, darė mankštas, ėjo į žygį su šiaurietiškomis lazdomis, relaksavo, testavosi savo KMI ir matavosi gyvybinį plaučių tūrį. Po mokymų visiems dalyviams buvo įteikti baigimo pažymėjimai.

2023-05-12, 17Saugus elgesys eisme

Onuškio D. Malinausko gimnazijos moksleiviams įvyko trys renginiai „Saugus elgesys eisme“. Moksleiviai mokėsi pirmosios pagalbos pradžiamokslio,

pasikartojo kelio ženklus ir važiavimo dviračiu taisykles. Vyresnių klasių mokiniai išlaikė pirmosios pagalbos žinių patikrinimo testą.

2023-05-12, 17Saugus elgesys eisme

Onuškio D. Malinausko gimnazijos moksleiviams įvyko trys renginiai „Saugus elgesys eisme“. Moksleiviai mokėsi pirmosios pagalbos pradžiamokslio,

pasikartojo kelio ženklus ir važiavimo dviračiu taisykles. Vyresnių klasių mokiniai išlaikė pirmosios pagalbos žinių patikrinimo testą.

2023-05-10 – 11Sveikos gyvensenos mokymai

Paluknio TAU studentams įvyko dviejų dienų Sveikos gyvensenos mokymai. Dalyviai klausėsi paskaitų apie sveikos gyvensenos struktūrą, kvapų įtaką streso mažinimui, apie medų ir kitus bičių produktus, skanavo sveikatai palankius produktus, aktyviai dalyvavo fiziniuose užsiėmimuose: šoko linijinius šokius, darė mankštas, ėjo į žygį su šiaurietiškomis lazdomis, relaksavo, atliko piešimo meditaciją bei testavosi savo KMI ir matavosi gyvybinį plaučių tūrį.

2023-04-20 – 21Sveikos gyvensenos mokymai

Trakų r. Lentvario „Paramos šeimai ir vaikams centre“ įvyko renginys „Sveikos gyvensenos mokymai“ šio centro darbuotojams. Dalyviai klausėsi paskaitų apie sveikos gyvensenos struktūrą, judėjimo ir mitybos įtaką gerai savijautai, apie kvapų įtaką streso valdyme. Su malonumu darbuotojos ėjo į žygį su šiaurietiškomis lazdomis, darė mankštas, šoko linijinius šokius, matavosi savo kūno masės indeksą, gyvybinę plaučių talpą. Tikimės, kad dalyviams padėjome atsipalaiduoti nuo įtempto darbo krūvio, atnaujinti naudingas žinias apie sveiką gyvenseną ir pastiprinti raumenų korsetą.

2023-04-12 – 13Sveikos gyvensenos mokymai

Aukštadvario d/m „Gandriukas“ darbuotojams vyko du dviejų dienų renginiai „Sveikos gyvensenos mokymai“. Dalyviai darė mankštas, šoko linijinius šokius, žygiavo su šiaurietiškomis lazdomis.

Taip pat klausėsi paskaitų apie sveiką gyvenseną, optimalią mitybą, apie medų ir kitus bičių produktus. Sužinojo savo kūno masės indeksą ir plaučių tūrį. Mokymų pabaigoje dalyviams buvo įteikti pažymėjimai.

2023-04Pirmoji pagalba traumų ir sužeidimų atvejais

Balandžio 4, 5, 12, 18, 19 ir 26 dienomis Trakų r. savivaldybės darbuotojams  vyko mokymai „Pirmoji pagalba traumų ir sužeidimų atvejais“. Dalyviai mokėsi gaivinimo pagrindų ir gebėjimo panaudoti defibriliatorių, kraujavimo stabdymo būdų,

ūmių būklių atpažinimo ir t.t. Kiekvienas atliko teorijos ir praktikos testus. Mokymų pabaigoje dalyviams, kurie sėkmingai atliko testus, buvo įteikti pažymėjimai.

2023-03-29 – 30Sveikos gyvensenos mokymai

Trakų visuomenės sveikatos biure įvyko renginys „Sveikos gyvensenos mokymai“ Trakų r. gyventojams. Dalyviai mokėsi daryti rytinę ir kvėpavimo mankštą, šoko linijinius šokius, piešė ir ėjo į žygį su šiaurietiškomis lazdomis, taip pat klausėsi paskaitų apie sveiką gyvenseną, kvapų įtaką streso valdyme ir apie medų ir kitus bičių produktus. Mokymų pabaigoje dalyviai dėkojo už naujas žinias, gerą nuotaiką ir įdomiai praleistą laiką.

2023-03-23 – 24Sveikos gyvensenos mokymai

Paluknyje TAU universiteto studentams įvyko „Sveikos gyvensenos mokymai“. Dalyviai klausėsi paskaitų apie sveiką gyvenseną, matavosi plaučių tūrį, kūno masės indeksą, darė mankštas ir ėjo į žygį su šiaurietiškomis lazdomis.

Visiems labai patiko linijinių šokių pamoka ir paskaita apie kvapų įtaką streso valdyme.

2023-03-22, 23Saugus elgesys eisme

Lentvario pradinės mokyklos pirmokams ir antrokams įvyko aštuoni renginiai „Saugus elgesys eisme“.

Mokiniai mokėsi suteikti pirmąją pagalbą, kelio eismo ženklų ir kelių eismo taisyklių. Renginių pabaigoje dalyviai buvo apdovanoti atšvaitais ir vaisiais.

2023-03-14 – 15Sveikos gyvensenos mokymai

Rūdiškėse, VšĮ „Šv. Jono vaikai“ darbuotojams įvyko dveji „Sveikos gyvensenos mokymų“ renginiai. Dalyviai klausėsi paskaitų sveikos gyvensenos tema, mokėsi pirmosios pagalbos pradžiamokslio, daug judėjo, žygiavo ir šoko linijinius šokius.

Taip pat pasimatavo savo kūno masės indeksą ir plaučių tūrį. Mokymų pabaigoje dalyviai padėkojo už atnaujintas ir įgytas naujas žinias bei turiningai praleistas dienas.

2023-02-24Saugus elgesys eisme

Onuškio D. Malinausko gimnazijoje įvyko keturi Saugaus elgesio eisme renginiai pradinių klasių mokiniams. Renginių metu mokiniai mokėsi pažinti kelio ženklus, kelių eismo taisyklių, pirmosios pagalbos suteikimo pradžiamokslio.

Renginių metu dalyviai buvo pavaišinti vaisiais.

2023-02-22 23Sveikos gyvensenos mokymai

Grendavės seniūnijos patalpose dvi dienas vyko Sveikos gyvensenos mokymai Grendavės gyventojams. Dalyviai klausėsi paskaitų apie judėjimo svarbą, sveiką mitybą, griuvimo prevenciją ir apie medaus bei kitų bičių produktų įtaką žmogaus sveikatai.

Taip pat darė rytines mankštas, žygiavo su šiaurietiškomis lazdomis, mokėsi taisyklingo kvėpavimo bei relaksacijos. Dalyviai džiaugėsi ir kavos pertraukėlių vaišėmis bei skaniais pietumis.

2023-02-08 09Sveikos gyvensenos mokymai

Lentvario kultūros rūmuose įvyko Sveikos gyvensenos mokymai Lentvario TAU universiteto studentams. Mokymų metu visi aktyviai dalyvavo fizinėje veikloje: darė mankštas, ėjo į žygį su šiaurietiškomis lazdomis,

šoko linijinius šokius. Dalyviams patiko paskaitos sveikos gyvensenos ir streso suvaldymo temomis. Dalyvavusieji turėjo progą išsimatuoti savo kūno masės indeksą ir gyvybinį plaučių tūrį. Mokymų pabaigoje dalyviai gavo Sveikos gyvensenos mokymų baigimo pažymėjimus.

2023-01-18 19Sveikos gyvensenos mokymai

Trakų Trečiojo amžiaus universiteto studentai dalyvavo dviejuose renginiuose „Sveikos gyvensenos mokymai“. Dalyviai aktyviai mankštinosi, žygiavo, klausėsi paskaitų apie sveiką gyvenseną, mokėsi šokti linijinius šokius, prisiminė pirmosios pagalbos suteikimo būdus,

klausėsi paskaitos apie kvapų įtaką streso sureguliavimui, pasimatavo savo kūno masės indeksą ir gyvybinį plaučių tūrį. Visi dalyviai liko patenkinti aktyviai praleistomis dienomis ir sužinoję daugiau informacijos apie sveiką gyvenseną.

2023-01-03 04Sveikos gyvensenos mokymai

Rūdiškių gimnazijos pedagogams įvyko du renginiai „Sveikos gyvensenos mokymai“. Dalyviai klausėsi paskaitų apie sveikos gyvensenos struktūrą, mankštinosi, mokėsi kvėpavimo pratimų, žygiavo su šiaurietiškomis lazdomis po Rūdiškių apylinkes,

praktikavosi, kaip atlikti pirmąją pagalbą, esant ekstremalioms sveikatai situacijoms, gamino sveikatai palankų maistą, matavosi savo KMI ir gyvybinį plaučių tūrį. Mokymų pabaigoje dalyviams buvo įteikti mokymų baigimo pažymėjimai.

2022-12-28 29Sveikos gyvensenos mokymai

TVSB įvyko dveji Sveikos gyvensenos mokymai, kuriuose dalyviai klausėsi paskaitų apie sveiką mitybą ir judėjimo įtaką žmogaus sveikatai, mokėsi gaminti šimtalapį, darė rytines mankštas, šoko linijinius šokius, ėjo į žygį su šiaurietiškomis lazdomis, relaksavo, dalyvavo įdomioje edukacijoje „Gamtos melodija“. Po mokymų dalyviai dėkojo už įgytas žinias ir turiningai praleistą laiką.

2022-12-05 06Sveikos gyvensenos mokymai

Paluknio Medeinos gimnazijoje įvyko trys Sveikos gyvensenos mokymai moksleiviams ir pedagogams. Dalyviai klausėsi paskaitų apie sveikos gyvensenos struktūrą, judėjimo svarbą, sveikos mitybos ypatumus, pakartojo pirmosios pagalbos teikimo elementus, mankštinosi, relaksavo, mokėsi eiti šiaurietiškomis lazdomis. Moksleiviams ypač aktualu buvo paskaitos apie alkoholio ir narkotinių medžiagų prevenciją. Dalyviai džiaugėsi įgytomis žiniomis ir dėkojo už skanius pietus.

2022-11-30Sveikos gyvensenos mokymai

Trakų visuomenės sveikatos biure įvyko du renginiai “Sveikos gyvensenos mokymai”, kuriuose dalyvavo visas biuro kolektyvas.

Mes klausėmės paskatų sveikos gyvensenos, kvapų įtakos ir optimalios mitybos temomis, daug judėjome: darėme rytinę mankštą, šokome linijinius šokius ir žygiavome su šiaurietiškomis lazdomis. Taip pat išsimatavome savo KMI ir gyvybinį plaučių tūrį, relaksavome ir išmokome nusipinti Advento vainiką. Mokymai buvotas tas laikas, kada galėjome atsipalaiduoti ir skirti laiką sau bei pagilinti savo žinias sveikos gyvensenos srityje.

2022-11-23Saugus elgesys eisme

Senųjų Trakų A. Stelmachovskio pagrindinėje mokykloje įvyko keturi renginiai „Saugus elgesys eisme“ 1-5 klasių mokiniams. Renginių metu su mokiniais pakartojo Kelių eismo ženklus, prisiminė atšvaitų nešiojimo svarbą ir mokėsi suteikti pirmąją pagalbą traumų ir sužeidimų atvejais.

Renginių pabaigoje dalyviai buvo pavaišinti įvairiais vaisiais.

2022-11-21Saugus elgesys eisme

Paluknio L. Komolovskio gimnazijoje įvyko keturi renginiai „Saugus elgesys eisme“ 1-4 klasių moksleiviams. Renginių metu su mokiniais pakartojome Kelių eismo ženklus, pakalbėjome apie atšvaitų nešiojimo svarbą, mokėmės suteikti pirmąją pagalbą traumų ir sužeidimų atvejais.

Renginių pabaigoje dalyviai buvo pavaišinti įvairiais vaisiais.

2022-11-17Saugus elgesys eisme

Aukštadvario gimnazijoje įvyko trys renginiai „Saugus elgesys eisme“ 5-7 klasių mokiniams. Dalyviai mokėsi pirmosios pagalbos suteikimo nukentėjusiam įvairiose traumų ir sužeidimų situacijose,

pakartojo Kelių eismo taisykles ir ženklus, žaidė žaidimus, sportavo ir sprendė važiavimo dviračiu taisykles. Renginių pabaigoje moksleiviai pasivaišino vaisiais ir buvo apdovanoti žaismingais atšvaitais.

2022-11-15 – 16Sveikos gyvensenos mokymai

Rūdiškių amatų mokyklos „Sodžiaus meistrai“ moksleiviams ir jų mokytojams įvyko du dviejų dienų renginiai „Sveikos gyvensenos mokymai“.

Dalyviai klausėsi paskaitų apie sveikos gyvensenos įgūdžius, darė rytines mankštas, sužinojo savo kūno masė indeksą ir gyvybinį plaučių tūrį, žygiavo su šiaurietiškomis lazdomis po Rūdiškių apylinkes, relaksavo.

Pagrindinis akcentas pagal pageidavimą buvo pirmosios pagalbos pamokėlės, kurių metu dalyviai atnaujino ir pagilino žinias suteikiant nukentėjusiam pirmąją pagalbą. Pabaigoje dalyviams buvo įteikti pažymėjimai.

2022-11-09Pirmoji pagalba traumų ir sužeidimų atvejais

Aukštadvario gimnazijos moksleiviams įvyko du renginiai „Pirmoji pagalba traumų ir sužeidimų atvejais“.

Dalyviai mokėsi suteikti pirmąją pagalbą įvairiose traumų ir sužeidimų situacijose, atlikdami praktines užduotis. Taip pat išsprendė pirmosios pagalbos teorijos testą.

Renginių pabaigoje moksleiviams buvo įteikti pažymėjimai

2022-10-24Pirmoji pagalba traumų ir sužeidimų atvejais

Trakų visuomenės sveikatos biure įvyko renginys „Pirmoji pagalba traumų ir sužeidimų atvejais“.

Dalyviai mokėsi suteikti pirmąją pagalbą įvairiose sužeidimų situacijose. Mokėsi praktinių veiksmų: gaivinimo, žaizdų tvarstymo, kaklo įtvaro uždėjimo ir veiksmų eiliškumo naudojant defibriliatorių bei sėkmingai atliko pirmosios pagalbos teorijos testą.

2022-10-18 – 19Sveikos gyvensenos mokymai

Trakų visuomenės sveikatos biure vyko Sveikos gyvensenos mokymai rajono gyventojams. Dvi dienas dalyviai klausėsi paskaitų apie sveiką gyvenimo būdą, mokėsi šokti linijinius šokius,

dalyvavo žygyje su šiaurietiškomis lazdomis, darė rytines mankštas, mokėsi įveikti stresines situacijas. Taip pat dalyviams buvo atlikti KMI ir gyvybinio plaučių tūrio matavimai.

2022-10-14Pirmoji pagalba traumų ir sužeidimų atvejais

Trakų r. paramos šeimai ir vaikams centro darbuotojai dalyvavo dviejuose projektiniuose renginiuose „Pirmoji pagalba traumų ir sužeidimų atvejais“.

Dalyviai tiek teoriškai, tiek praktiškai gilinosi į pirmosios pagalbos suteikimo būdus. Renginio pabaigoje visi sėkmingai atliko pirmosios pagalbos teorijos testą.

2022-10-12Saugus elgesys eisme

Trakų Pradinėje mokykloje antrų klasių mokiniams įvyko trys projektiniai renginiai pavadinimu „Saugus elgesys eisme“.

Dalyviai mokėsi pirmosios pagalbos pradžiamokslio, pasikartojo kelio ženklų reikšmes ir atšvaitų užsikabinimo taisykles.

Renginių pabaigoje mokiniai džiaugėsi vaisių vaišėmis.

2022-09-27Pirmoji pagalba traumų ir sužeidimų atvejais

Trakų visuomenės sveikatos biure įvyko „Pirmosios pagalbos traumų ir sužeidimų atvejais“ mokymai rajono gyventojams.

Dalyviai mokėsi teorinių ir praktinių pirmosios pagalbos teikimo pagrindų. Mokymų pabaigoje buvo testu įvertintos dalyvių žinios ir įteikti pažymėjimai.

2022-09-20 – 21Sveikos gyvensenos mokymai

Trakų visuomenės sveikatos biure įvyko „Sveikos gyvensenos mokymai“ Trakų r. gyventojams.

Dalyviai klausėsi paskaitų apie sveikos gyvensenos struktūrą ir kvapų įtaką streso valdyme, mokėsi linijinių šokių ir ėjimo su šiaurietiškomis lazdomis,

matavosi savo kūno masės indeksą ir gyvybinį plaučių tūrį, daug diskutavo rūpimomis sveikos gyvensenos temomis, mokėsi kvėpavimo pratimų.

Džiaugiamės, kad visiems dalyviams labai patiko prasmingai praleistos dvi mokymų dienos.

2022-09-16Pirmoji pagalba traumų ir sužeidimų atvejais

Lentvario pradinėje mokykloje įvyko treji „Pirmosios pagalbos traumų ir susirgimo atvejais“ mokymai įstaigos darbuotojams.

Dalyviai mokėsi teorinių ir praktinių pirmosios pagalbos teikimo pagrindų. Mokymų pabaigoje buvo testu įvertintos dalyvių žinios ir įteikti pažymėjimai.

2022-09-14 – 15Sveikos gyvensenos mokymai

Čižiūnų socialinių paslaugų centre įvyko dveji Sveikos gyvensenos mokymų renginiai, kuriuose dalyvavo ir centro lankytojai, ir darbuotojai.

Dalyviai klausėsi paskaitų apie sveiką gyvenimo būdą, apie pirmosios pagalbos teikimo pagrindus, mankštinosi, išsityrė savo kūno masės indeksą, gyvybinį plaučių tūrį,

mokėsi šiaurietiško ėjimo. Dalyvių atsiliepimai patys geriausi.

2022-08-30Pirmoji pagalba traumų ir sužeidimų atvejais

Lentvario M. Šimelionio gimnazijos darbuotojams vyko dveji „Pirmosios pagalbos traumų ir sužeidimų atvejais“ mokymai. Dalyviai pagilino žinias ir įgijo naujų žinių apie pirmosios pagalbos teikimą.

Darbuotojai, teisingai išsprendusieji PP testą, gavo privalomosios pirmosios pagalbos pažymėjimus.

2022-08-25 – 26Sveikos gyvensenos mokymai

Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijoje įvyko dveji Sveikos gyvensenos mokymai. Jų metu dalyviai daug judėjo, žygiavo, mankštinosi, pakartojo pirmosios pagalbos pradžiamokslį, aplankė Trakų policijos komisariatą,

klausėsi paskaitų apie sveiką gyvenimo būdą, dalyvavo viktorinose. Mokymų pabaigoje moksleiviai dėkojo už įgytas žinias ir turiningai praleistą laiką.

2022-08-24 – 25Sveikos gyvensenos mokymai

L.Komolovskio gimnazijos moksleiviams įvyko dveji Sveikos gyvensenos mokymai. Dalyviai aktyviai sportavo, klausėsi paskaitų apie sveiką gyvenimo būdą, mokėsi suteikti pirmąją pagalbą, gamino sveiką maistą.

Moksleiviai aktyviai dalyvavo paruoštose viktorinose pirmosios pagalbos, savirūpos ir sveikos gyvensenos temomis. Aktyviausi buvo apdovanoti suvenyrais.

2022-08-18Pirmoji pagalba traumų ir sužeidimų atvejais

Sveikatingumo sodyboje  „Viltoma“ vyko „Pirmosios pagalbos traumų ir sužeidimų atvejais“ mokymai.

Juose dalyviai atnaujino pirmosios pagalbos teikimo žinias, susipažino su pirmosios pagalbos teikimo naujovėmis ir išsprendė PP testus.

2022-08-09 – 10Sveikos gyvensenos mokymai

„Ąžuolynės“ poilsio ir pramogų parke rajono moksleiviams įvyko dveji Sveikos gyvensenos mokymai. Jų metu dalyviai mokėsi pirmosios pagalbos pradmenų, klausėsi paskaitų apie sveiką gyvenimo būdą, atsakinėjo į viktorinos klausimus savirūpos tema, žaidė daug judriųjų žaidimų, sportavo ir relaksavo.

Moksleiviai įgijo naujų žinių, naujų draugų ir liko labai patenkinti pravestais renginiais.

2022-07-26 – 27Sveikos gyvensenos mokymai

Lentvario kultūros namuose įvyko dveji Sveiko gyvensenos mokymai šio miesto gyventojams. Renginiuose buvo atliekami kūno masės matavimai, funkciniai matavimai, skaitomos paskaitos apie sveiką gyvenimo būdą, streso valdymą.

Dalyviai mokėsi vaikščioti šiaurietiškomis lazdomis, relaksuoti, daryti mankštas, kurios stabilizuoja stuburą, sustiprina raumenis ir aktyvina organizmo funkcijas.

2022-07-19 – 20Sveikos gyvensenos mokymai

Sveikos gyvensenos mokymai Trakų r. gyventojams. . Dalyviai klausėsi paskaitų apie sveiką gyvenimo būdą, susipažino su medaus ir kitų bičių produktų rūšimis, turėjo žygį su šiaurietiškomis lazdomis po Trakų apylinkes, šoko linijinius šokius, mankštinosi, atliko kūno masės indekso analizę, nusistatė savo gyvybinį plaučių tūrį, mokėsi pirmosios pagalbos, relaksavo. Dalyviai dėkojo už įgytas žinias ir išmoktus mankštos bei kvėpavimo pratimus.

2022-07-12 – 13Sveikos gyvensenos mokymai

Sveikos gyvensenos mokymai Trakų r. gyventojams. Dalyviai klausėsi paskaitų apie sveiką gyvenimo būdą, susipažino su medaus ir kitų bičių produktų rūšimis, turėjo žygį su šiaurietiškomis lazdomis po Trakų apylinkes, šoko linijinius šokius, mankštinosi, atliko kūno masės indekso analizę, nusistatė savo gyvybinį plaučių tūrį, mokėsi pirmosios pagalbos, relaksavo. Dalyvių atsiliepimai patys geriausi.

2022-06-29 – 30Sveikos gyvensenos mokymai

Bijūnų daugiafunkciame centre vyko dveji Sveikos gyvensenos mokymai mokiniams ir suaugusiems. Dalyviai klausėsi paskaitų apie sveiką gyvenimo būdą, žygio metu apžiūrėjo Bijūnų apylinkes, mankštinosi, mokėsi autogeninės treniruotės, pagilino pirmosios pagalbos ir saugaus elgesio prie vandens telkinių žinias, sudalyvavo savirūpos viktorinose.

2022-06-13 – 14, 2022-06-15 – 16Sveikos gyvensenos mokymai

Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinėje mokykloje birželio 13-14 d. ir 15-16 d. vyko Sveikos gyvensenos mokymai pradinių klasių moksleiviams.

Mokiniai klausėsi paskaitų apie sveiką gyvenimo būdą, mankštinosi, dalyvavo savirūpos viktorinoje, relaksavo, mokėsi pirmosios pagalbos pradžiamokslio.

2022-06-10Saugus elgesys eisme

Trakų gimnazijos pradinių klasių mokiniams įvyko trys renginiai „Saugus elgesys eisme“. Dalyviai mokėsi pirmosios pagalbos pradžiamokslio, kelio ženklų, dviračių taisyklių, demonstravo atšvaitus. Renginiai baigėsi vaisių vaišėmis.

2022-06-01Saugus elgesys eisme

Paluknio „Medeinos“ gimnazijos pradinių klasių mokiniams įvyko renginys „Saugus elgesys eisme“. Dalyviai mokėsi pirmosios pagalbos pradžiamokslio, gaivinimo užspringus veiksmų, tvarstymo būdų, kelių eismo ženklų. Renginys baigėsi gausiomis vaisių vaišėmis. Kiekvienas mokinys gavo dovanų po atšvaitą.

2022-05-31Pirmoji pagalba traumų ir sužeidimų atvejais

Pirmosios pagalbos traumų ir sužeidimų atvejais mokymai Trakų r. gyventojams. Dalyviai atnaujino žinias suteikiant pirmąją pagalbą, gaivinimo praktikoje užspingimo atveju, sužinojo kaip elgtis įvykus insultui ir infarktui. Mokymų pabaigoje dalyviai atliko žinių patikrinimo testą.

2022-05-24 – 25Sveikos gyvensenos mokymai

Sveikos gyvensenos mokymai Trakų r. gyventojams. Dalyviai klausėsi paskaitų apie sveiką gyvenseną, judėjimo svarbą ir emocinį intelektą. Dalyvavo medaus ir kitų bičių produktų pristatyme bei relaksacinėje terapijoje. Daugeliui ypač patiko žygis su šiaurietiškomis lazdomis ir linijinių šokių pamokėlė. Mokymų pabaigoje dalyviai dėkojo už turiningai praleistą laiką, pagerėjusią nuotaiką ir atnaujintas žinias.

2022-05-19Saugus elgesys eisme

Rūdiškių gimnazijos pradinių klasių mokiniams įvyko trys renginiai „Saugus elgesys eisme“. Pradinukai mokėsi pirmosios pagalbos pradžiamokslio, kelių eismo ženklų, važiavimo dviračiu taisyklių, saugaus elgesio prie vandens telkinių. Dalyviai džiaugėsi padovanotais atšvaitais, gausiomis vaisių vaišėmis ir viktorinos dovanėlėmis.

2022-05-12, 13, 18Saugus elgesys eisme

Gegužės 12, 13 ir 18 dienomis Lentvario pradinės mokyklos antrų – ketvirtų klasių mokiniams vyko renginiai „Saugus elgesys eisme“. Dalyviai mokėsi pirmosios pagalbos pradžiamokslio, gaivinimo praktikos, pasikartojo kelių eismo ženklus, dviračių vairavimo taisykles, mokėsi kaip saugiai elgtis prie vandens telkinių. Visi mokiniai buvo apdovanoti atšvaitais ir pavaišinti vaisias.

2022-04-28Saugus elgesys eisme

Aukštadvario m/d „Gandriukas“ pradinių klasių mokiniams visuomenės sveikatos specialistės suorganizavo ES renginį „Saugus elgesys eisme“. Mokiniai mokėsi pirmosios pagalbos pradmenų, pakartojo kelių eismo ženklus, pėsčiųjų taisykles, pademonstravo atšvaitus pačių surengtame atšvaitų „Madų šou“. Vaikai džiaugėsi įdomiai ir naudingai praleista diena bei įgytomis naujomis žiniomis.

2022-04-26Pirmosios pagalbos mokymai

Pirmosios pagalbos mokymai Trakų r. gyventojams. Visuomenės sveikatos specialistė Kristina Urbanovič dalyvius mokė gaivinimo būdų, pirmosios pagalbos užspringimo atveju, kaip sutvarstyti žaizdas. Specialistė papasakojo apie svarbiausius požymius ir pagalbą, kai žmogų ištinka infarktas ar insultas. Mokymų dalyviai atliko teorinį pirmosios pagalbos testą ir išbandė savo įgytas žinias gaivinimo pratybose ant manekenų.

2022-04-21Pirmosios pagalbos mokymai

Pirmosios pagalbos mokymo renginys Bražuolės l/d darbuotojams. Dalyviai mokėsi daryti dirbtinį kvėpavimą, naudotis defibriliatoriumi, suteikti pirmą pagalbą užspringimo atveju, sutvarstyti žaizdas. Išklausę teorinę dalį, dalyviai galėjo išbandyti gaivinimo būdus praktiškai.

2022-04-19 – 20Sveikos gyvensenos mokymai

Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinės mokyklos pedagogai moksleivių atostogų metu dalyvavo dviejų dienų „Sveikos gyvensenos mokymuose“. Dalyviai išklausė paskaitas apie sveiką ir subalansuotą mitybą, apie natūralaus jogurto gamybą ir probiotikų reikšmę, apie kasdieninį geros savijautos puoselėjimą bei bičių produktų įvairovę ir naudą. Mokėsi linijinių šokių, šiaurietiško ėjimo, relaksacijos ir jogos. Taip pat sužinojo savo KMI ir GPT rodiklius. Atsiliepimai ir įspūdžiai patys geriausi. Tikimės, kad tokie mokymai suteikė dalyviams naujų teorinių ir praktinių žinių apie fizinę ir emocinę sveikatą, pagerino savijautą ir nuotaiką.

2022-04-04 – 05Sveikos gyvensenos mokymai

Sveikos gyvensenos mokymai Vaikų ir jaunimo turizmo centro darbuotojams. Dvi dienas dalyviai klausėsi paskaitų apie sveiko gyvenimo būdo puoselėjimą, darė rytines mankštas, šoko linijinius šokius, mokėsi streso suvaldymo technikų, kvėpavimo pratimų, šiaurietiško ėjimo. Kiekvienas dalyvis sužinojo savo kūno masės indeksą, riebalų – raumenų santykį ir išsimatavo gyvybinę plaučių tūrį. Dalyvavusiųjų atsiliepimai apie šiuos mokymus buvo patys geriausi.

2022-03-30Pirmosios pagalbos mokymai

Pirmosios pagalbos mokymai Trakų r. gyventojams. Dalyviai mokėsi kaip suteikti pirmąją pagalbą traumų ir sužeidimų atvejais, pradinio gaivinimo bei išorinio širdies defibriliatoriaus panaudojimo, vaiko gaivinimo.

2022-03-08 – 09Sveikos gyvensenos mokymai

Bijūnų daugiafunkciame centre vyko „Sveikos gyvensenos mokymų“ dviejų dienų renginys. Dalyviai klausėsi paskaitų sveikos gyvensenos temomis, atliko rytines mankštas, kvėpavimo gimnastiką, relaksacinę terapiją, jogą, išbandė kvapų terapijos ypatumus, išsityrė savo kūno masės indeksą ir gyvybinę plaučių tūrį. Pasibaigus renginiui dalyviai džiaugėsi, kad įgijo naujų žinių, labiau pažino savo kūną ir dėkojo už galimybę įdomiai praleisti laiką.

2022-02-23Saugus elgesys eisme

Trys renginiai „Saugus elgesys eisme“ Trakų pradinės mokyklos antrų klasių mokiniams.

Antrokai pakartojo kelių eismo taisykles, mokėsi pirmosios pagalbos elementų. Mokiniai pagal taisykles klijavo, segėsi atšvaitus prie rūbų, kuprinių ir demonstravo, kaip patobulino savo rūbus, tapo saugesni ir labiau matomi eisme.

2022-01-20Pirmoji pagalba traumų ir sužeidimų atvejais

Pirmosios pagalbos mokymai Trakų socialinių paslaugų darbuotojams. Lektorė Daiva Sakalienė išdėstė pirmosios pagalbos pagrindus, atsakė į rūpimus klausimus, dalyviai atliko praktines užduotis ir sėkmingai išsprendė testo klausimus. Renginys visiems buvo naudingas ir informatyvus.

2021-12-09, 2021-12-16Pirmoji pagalba traumų ir sužeidimų atvejais

Mokymai Trakų r. priešgaisrinės tarnybos darbuotojams.

Ugniagesiai ir plaukikai-gelbėtojai atnaujino privalomosios pirmosios pagalbos žinias, aktyviai dalyvavo praktinėse užduotyse ir susikaupę išsprendė pirmosios pagalbos teikimo testus.

2021-11-04, 2021-11-09, 2021-11-11Pirmoji pagalba traumų ir sužeidimų atvejais

Mokymai M. Šimelionio gimnazijos pedagogams,  Aukštadvario gimnazijos vyr. klasių moksleiviams ir Psichologinės-pedagoginės tarnybos darbuotojams.

2021-10-29Sveikos gyvensenos mokymai

Du Pirmosios pagalbos mokymo renginiai Onuškio D. Malinausko gimnazijos darbuotojams.

Gimnazijos mokytojai ir aptarnaujantis personalas atnaujino savo pirmosios pagalbos žinias.

2021-10-20 – 21Sveikos gyvensenos mokymai

Sveikos gyvensenos mokymo renginys Aukštadvario šv. Domininko namuose. Dvi dienas šių namų gyventojai klausėsi paskaitų apie sveiką gyvenimo būdą, optimalią mitybą, darė rytines mankštas, ėjo į žygį su šiaurietiškomis lazdomis, šoko linijinius šokius. Kiekvienas mokymų dalyvis įsivertino savo kūno masės indeksą ir gyvybinį plaučių tūrį. Taip pat dalyviai buvo vaišinami kava, arbata, sveikais užkandžiai ir pietumis.

Atsiliepimai mokymų organizatoriams ir vedantiesiems patys geriausi.

2021-09-29 – 30Sveikos gyvensenos mokymai

Rūdiškių kultūros centre vyko Sveikos gyvensenos mokymai, kuriuose dalyvavo Trečio amžiaus universiteto studentai.

Mokymų dalyviai dvi dienas klausėsi paskaitų apie sveiką gyvenimo būdą, judėjimo įtaką sveikatai ir energijai, ragavo natūralaus jogurto, šoko linijinius šokius, domėjosi kvapų įtaka gerai savijautai, pasitikrino plaučių gyvybinį tūrį ir nusistatė savo kūno masės indeksą. Įspūdžiai patys geriausi.

2021-09-13Pirmoji pagalba traumų ir sužeidimų atvejais

Pirmosios pagalbos mokymų renginys Trakų priešgaisrinės tarnybos darbuotojams. Dalyviai nuoširdžiai gilinosi į pirmosios pagalbos naujoves ir noriai atliko praktines užduotis.

2021-09-08 – 09, 2021-09-15 – 16Sveikos gyvensenos mokymai

Du Sveikos gyvensenos renginiai Aukštadvario bendruomenės namuose. Dalyvės klausėsi paskaitų apie mitybos principus, judėjimo ypatumus ir jų naudą sveikatai ir kasdieninei energijai, mokėsi vaikščioti su šiaurietiškomis lazdomis, taisyklingo kvėpavimo, atliko KMI testą, gyvybinį plaučių tūrio testą, skanavo sveikus patiekalus ir dalyvavo autogeninėje treniruotėje. Taip pat sužinojo apie kvapų įtaką patiriamam stresui sumažinti. Atsiliepimai, kuriuos paliko dalyvavusieji, tik patys geriausi!

2021-07-26 – 27Sveikos gyvensenos mokymai

Dviejų dienų Sveikos gyvensenos mokymai Trakų r. gyventojams. Dalyviai klausėsi paskaitų mitybos, savijautos gerinimo ir judėjimo temomis, darė rytines mankštas, kvėpavimo praktikas, šoko linijinius šokius, mokėsi sveikos gyvensenos principų. Dėkojame visiems dalyviams už padėkas, šypsenas ir gerą nuotaiką.

2021-07-19 – 20Sveikos gyvensenos mokymai

Dviejų dienų Sveikos gyvensenos mokymai Trakų r. gyventojams. Dalyviai klausėsi paskaitų mitybos ir judėjimo temomis, darė rytines mankštas, kvėpavimo praktikas, šoko linijinius šokius, dalyvavo meno terapijos užsiėmime, mokėsi laikytis sveikos gyvensenos principų. Iš mokymų dalyvių sulaukėme gražių atsiliepimų ir padėkų.

2021-07-12 – 13Sveikos gyvensenos mokymai

Dviejų dienų Sveikos gyvensenos mokymai Trakų r. gyventojams

2021-07-02Pirmoji pagalba traumų ir sužeidimų atvejais

Renginys  Šv. Jono Globos namų auklėtiniams.

Dalyviai aktyviai mokėsi pirmosios pagalbos pradžiamokslio ir atsakinėjo į viktorinos klausimus.

Aktyviausieji buvo apdovanoti prizais ir dovanėlėmis.

2021-06-28 – 29Sveikos gyvensenos mokymai

Renginys vyko Trakų visuomenės sveikatos biure.

Dviejų dienų Sveikos gyvensenos mokymai labai patiko visoms dalyvėms, gavome nuoširdų atgalinį ryšį ir padėkas.

Mokymų programoje derinome sveikos gyvensenos mokymo paskaitas su judėjimo pratybomis, žygiais ir kūrybinėmis dirbtuvėmis.

2021-06-22 – 23Sveikos gyvensenos mokymai

„Sveikos gyvensenos mokymai“ Senųjų Trakų A. Stelmachovskio pagrindinės mokyklos pradinukams.

Moksleiviai aktyviai mokėsi pirmosios pagalbos pradžiamokslio, matavosi savo plaučių tūrį, piešė stovyklos įspūdžius, daug judėjo: žaidė judriuosius žaidimus, dalyvavo estafetėse, žygiavo po Senųjų Trakų apylinkes, su entuziazmu dalyvavo viktorinoje apie sveiką mitybą ir savirūpą. Aktyviausi buvo apdovanoti prizais ir dovanėlėmis.

2021-06-14 – 15Sveikos gyvensenos mokymai

Lentvario M. Šimelionio gimnazijos šeštokai birželio 14-15 d. dalyvavo 2 dienų sveikos gyvensenos stovykloje. Moksleiviai aktyviai mokėsi pirmosios pagalbos pradžiamokslio, degustavo natūralų jogurtą, buvo panirę į kvapų pasaulį, išsimatavo savo plaučių tūrį, daug judėjo ir atlikinėjo Eurofito testus. Su entuziazmu dalyvavo viktorinoje apie sveiką mitybą ir savirūpą.

Dvi dienas vaikai nuolat rungtyniavo tarpusavyje, kiekvieno konkurso ar varžybų nugalėtojai buvo apdovanojami prizais ir atminimo dovanėlėmis.

Su stovyklos dalyviais atsisveikinome pakilios nuotaikos, linkėdami vieni kitiems saugios ir šiltos vasaros.

2021-06-07 – 08Sveikos gyvensenos mokymai

Lentvario M. Šimelionio gimnazijos penktokai birželio 7-8 d. dalyvavo 2 dienų sveikos gyvensenos stovykloje. Veiklų buvo daug ir labai įvairių. Vaikai mokėsi teisingai atlikti Eurofito fizinio pajėgumo testus, degustavo natūralų jogurtą, pabandė psichofizinę treniruotę su psichologe, išsityrė kvėpavimo funkciją ir sužinojo kokia kiekvieno gyvybinė plaučių talpa. Visuomenės sveikatos specialistė dar kartą priminė ir visi pasikartojo taisykles kaip saugiai elgtis vasarą ir suteikti vienas kitam pagalbą.

Dvi dienas vaikai nuolat rungtyniavo tarpusavyje, kiekvieno konkurso ar varžybų nugalėtojai buvo apdovanojami prizais ir atminimo dovanėlėmis. Taigi, vasara prasidėjo įdomiai, tikimės kad ji bus linksma ir saugi.

2020-10-21 – 22Sveikos gyvensenos mokymai

Renginys Trakų globos ir socialinių paslaugų centro darbuotojams. Iš dalyvių refleksijos supratome, kad tokie sveikos gyvensenos skatinimo renginiai yra labai naudingi Trakų r. žmonėms.

2020-10-14 – 15Sveikos gyvensenos mokymai

Dalyviai džiaugėsi, kad įgijo daugiau žinių apie sveiką gyvenimo būdą: apie optimalios mitybos principus, judėjimo ir kvėpavimo ypatumus, vandens vartojimo svarbą, apie kvapų įtaką gerai savijautai ir probiotikų naudą sveikatai. Kartu su lektore, mitybos specialiste, dalyviai mokėsi gaminti sveikus patiekalus.

2020-10-07Pirmoji pagalba traumų ir sužeidimų atvejais

Dalyviai mokėsi greitai ir efektyviai suteikti pirmąją pagalbą.

2020-09-16 – 17Sveikos gyvensenos mokymai

Sveikos gyvensenos mokymai Trakų visuomenės sveikatos biure rugsėjo 16-17 d. Dalyviai klausėsi paskaitų apie mitybą, judėjimą, gebėjimą išlaikyti kasdieninę energiją ir kvapų įtaką žmogaus sveikatai. Taip pat mokymų metu vyko praktiniai sveiko maisto gaminimo užsiėmimai bei žygis šiaurietiškomis lazdomis.

2020-08-25Pirmoji pagalba traumų ir susirgimų atvejais

Renginys Rūdiškių gimnazijos darbuotojams. Renginį vedė visuomenės sveikatos specialistė Kristina Urbanovič.

2020-08-19 – 20Sveikos gyvensenos mokymai

Mokymuose dalyvavo Trakų r. gyventojai, besidomintys sveiku gyvenimo būdu. Mokymus vedė visuomenės sveikatos specialistas Andrius Kaveckas, paskaitas sveikos gyvensenos temomis skaitė Jolita Ramanauskaitė-Stankevičienė, Zita Norkienė ir Daiva Čejauskienė. Mokymų dalyviams buvo įteikti pažymėjimai.

Keletas dalyvių atsiliepimų:

2020-07-23Sveikos gyvensenos mokymai

Vasaros dienos stovyklos renginys vaikams „Sveikos gyvensenos mokymai“. Puikios emocijos, naudingi ir įdomūs užsiėmimai bei gražūs vaikų darbeliai.

2020-07-01, 07, 09Sveikos gyvensenos mokymai

2020-07-01, 2020-07-07 ir 2020-07-09 moksleivių vasaros dienos stovyklos – mokymai paliko didelį įspūdį jose dalyvavusių vaikų atmintyje.

2020-06-30Pirmoji pagalba traumų ir sužeidimų atvejais

Renginys „Pirmoji pagalba traumų ir sužeidimų atvejais“ Trakų neįgaliųjų užimtumo centro darbuotojams.

2020-06 11-12, 18-19Sveikos gyvensenos mokymai

Įvyko keturi projektiniai renginiai moksleiviams stovyklos forma „Sveikos gyvensenos mokymai“ moksleiviams birželio 11, 12, 18 ir 19 dienomis.

Moksleiviai dalyvavo įvairiose pažintinėse veiklose, daug judėjo, mankštinosi ir maudėsi. Aktyviu vaikų užimtumu patenkinti liko ir vaikų tėveliai.

Vaikų maitinimu rūpinosi kavinė – restoranas „Salos“.

2020-02-18 – 19Sveikos gyvensenos mokymai

Vasario 18 ir 19 dienomis Trakų visuomenės sveikatos biure vyko pirmasis dviejų dienų projektinis renginys „Sveikos gyvensenos mokymai“.

Džiugu, kad šie mokymai suteikė dalyviams naujų žinių apie sveiką mitybą, judėjimo ypatumus, streso valdymą, galimybę išeiti į žygį šiaurietiškomis lazdomis ir išmokti daryti rytinę mankštą. Dalyvės dėkojo už gautas žinias ir patirtas teigiamas emocijas.

2020-02-07Saugus elgesys eisme

Renginys Lentvario M. Šimelionio gimnazijos šeštokams. Moksleiviai pakartojo kelių eismo taisykles, noriai mokėsi suteikti pirmąją pagalbą traumų ir sužeidimų atvejais.

2020-01-30Saugus elgesys eisme

Renginys „Saugus elgesys eisme“ Lentvario M. Šimelionio gimnazijos penktokams

2020-01Pirmoji pagalba traumų ir sužeidimų atvejais (2 etapas)

Keturi renginiai Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos pedagogams.

2019-12-04Saugios aplinkos vaikams kūrimas

Renginys Lentvario l/d „Šilas“ tėveliams. Tėvai mokėsi suteikti pirmąją pagalbą, aptarė, ką turėtų pakeisti savo namų aplinkoje, kad vaikams būtų saugu.

2019-12-02Saugus elgesys eisme

Renginys Onuškio D. Malinausko gimnazijoje 6-8 klasių mokiniams.

2019-11-25Saugus elgesys eisme

Renginys Lentvario „Versmės“ gimnazijoje 5-7 klasių mokiniams.

2019-11-18Saugios aplinkos vaikams kūrimas

Renginys Grigiškų bibliotekoje Lentvario mamų klubo „Lapino kūrybinės dirbtuvėlės“ narėms. Mamos su entuziazmu dalyvavo pirmosios pagalbos suteikimo praktinėse pratybose, aktyviai jungėsi į diskusiją, kaip sukurti vaikui saugesnę aplinką.

2019-11-11Saugus elgesys eisme

Renginys Lentvario H. Senkevičiaus gimnazijoje 5, 6, 7 klasių mokiniams. Su dideliu susidomėjimu mokiniai klausėsi apie kelio ženklus, kelių eismo taisykles ir aktyviai dalyvavo praktinėje veikloje, imituojant pirmosios pagalbos suteikimą traumų ir sužeidimų atvejais.

2019-10-30Pirmoji pagalba traumų ir sužeidimų atvejais

Mokymai Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinės mokyklos darbuotojams.

2019-10-28 – 29Pirmoji pagalba traumų ir sužeidimų atvejais

Mokymai Trakų meno mokyklos darbuotojams.

2019-10-24Saugios aplinkos vaikams kūrimas

Renginys Lentvario l/d „Svajonėlė“ vaikų tėvams.

2019-10-22 Saugus elgesys eisme

Renginys Paluknio L. Komolovskio gimnazijoje 5-10 klasių mokiniams.

2019-09-18 Saugus elgesys eisme

Trys renginiai Trakų gimnazijoje pradinių klasių mokiniams.

2019-09-17 Saugios aplinkos vaikams kūrimas

Renginys tėvams Trakų m. l/d „Obelėlė“.

2019-09-12 Pirmoji pagalba traumų ir sužeidimų atvejais

Du renginiai Rūdiškių l/d „Pasaka“ darbuotojams.

2019-09-10 Pirmoji pagalba traumų ir sužeidimų atvejais

Du renginiai Trakų m. l/d „Ežerėlis“ darbuotojams.

2019-08-16 Saugus elgesys eisme

Renginys Rykantų daugiafunkciame centre.

2019-06-13 Saugus elgesys eisme

Renginys Rūdiškių gimnazijoje 6-7 klasių mokiniams.

2019-06-11 Saugus elgesys eisme

Renginys Paluknio L. Komolovskio gimnazijos pradinių klasių mokiniams „Saugus elgesys eisme“. Nors ir buvo labai karšta, bet mokiniai neprarado susidomėjimo mūsų teikiamoms žinioms.

2019-06-05 Saugus elgesys eisme

Renginys Paluknio 6-7 klasių mokiniams.

2019-06-04 Saugus elgesys eisme

Renginys Paluknio Medeinos gimnazijoje pradinių klasių mokiniams.

2019-06-03 Pirmoji pagalba traumų ir sužeidimų atvejais

Puiki Trakų r. policininkų komanda nuoširdžiai gilinosi į pirmosios pagalbos teoriją ir praktiką.

2019-05-23 Saugus elgesys eisme

Renginys Lentvario H. Senkevičiaus gimnazijoje pradinių klasių mokiniams.

2019-05-17 Saugus elgesys eisme

Renginys pradinių klasių mokiniams Senųjų Trakų A. Stelmachovskio pagrindinėje mokykloje.

2019-05-15 Saugus elgesys eisme

Renginys pradinių klasių mokiniams Aukštadvario d/m „Gandriukas“. Mokiniai pasikartojo eismo taisykles, mokėsi pirmosios pagalbos įgūdžių.

2019-05-13 Saugus elgesys eisme

Renginys antrų klasių mokiniams Lentvario pradinėje mokykloje.

2019-05-10 Saugus elgesys eisme

Renginys pradinių klasių mokiniams „Saugus elgesys eisme“ Bijūnų mokykloje-daugiafunkciniame centre.

2019-05-09 Saugus elgesys eisme

Renginys mokiniams Lentvario pradinėje mokykloje 2A klasėje.

2019-04-19 Saugus elgesys eisme

Lentvario pradinėje mokykloje 4C klasėje.

2019-04-11 Pirma pagalba traumų ir sužeidimų atvejais (1 etapas)

Renginys Rūdiškių bibliotekoje. Džiugu, kad Rūdiškių bendruomenės nariai yra labai aktyvūs ir žingeidūs.

2019-04-04 Saugus elgesys eisme

Renginys Lentvario pradinėje mokykloje 3a, 3b, 3c klasių mokiniams.

Renginio metu mokiniai ne tik sužino, kaip elgtis gatvėje, kaip suteikti pirmąją pagalbą, bet ir pasivaišina gardžiais vaisiais.

2019-04-03 Saugus elgesys eisme

Renginys Lentvario pradinėje mokykloje 4a, 4b, 3d klasių mokiniams.

2019-03-27 Saugios aplinkos vaikams kūrimas

Renginys pradinių klasių mokinių tėvams Rūdiškių gimnazijoje.

2019-03-15 Saugus elgesys eisme

Rūdiškių gimnazijoje pradinių klasių mokiniams. Labai šaunūs ir žingeidūs mokiniai.

2019-02-25 Saugus elgesys eisme

Renginiai Lentvario Versmės gimnazijoje 1, 2, 3, 4 klasių mokiniams.

2019-02-14

Du renginiai Lentvario „Versmės“ gimnazijos ikimokyklinio amžiaus vaikų tėveliams ir pradinių klasių mokinių tėveliams.

2019-02-13 Saugios aplinkos vaikams kūrimas

Šaunus renginys tėvams Paluknio L. Komolovskio gimnazijoje.  Tėvai susipažino ir išbandė keletą vaikų gaivinimo būdų paspringimo ir skendimo atvejais.

2018-12-07 Saugus elgesys eisme

Renginys Onuškio D. Malinausko gimnazijos pradinukams. Dėkojame gimnazijos kolektyvui ir mokiniams už šiltą priėmimą.

2018-12-03 Savižudybių prevencija

Renginys Trakų visuomenės sveikatos biuro specialistams. Profesionali lektorė ir klinikinė psichologė Laura Milčienė  pravedė 4 val. seminarą  labai svarbia ir aktualia tema „Savižudybių prevencija“.

2018-11-30 Fizinio aktyvumo nauda ir traumatizmo profilaktika

Renginys vyresnio amžiaus žmonėms Paluknio „Medeinos“ gimnazijoje su profesionalia lektore gydytoja – gerontologe Edita Stasiūniene.

2018-11-27 Saugus elgesys eisme

Renginys 3A, 3B, 3C, 3D klasių mokiniams Trakų pradinėje mokykloje.

2018-11-16 Saugus elgesys eisme

Renginys 4 klasių mokiniams Trakų pradinėje mokykloje.

2018-11-12 Saugus elgesys eisme

Renginys pradinių klasių mokiniams Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinėje mokykloje.

2018-11-08 Saugios aplinkos vaikams kūrimas

Renginys tėvams Aukštadvario vaikų darželyje „Gandriukas“.

2018-10-24 Saugios aplinkos vaikams kūrimas

Renginys tėvams Trakų vaikų darželyje l/d „Ežerėlis“.

2018-10-18 Saugus elgesys eisme

Renginys 2 klasės mokiniams Trakų pradinėje mokykloje.

2018-10-09 Saugios aplinkos vaikams kūrimas

Renginys tėvams Onuškio vaikų darželyje.

2018-10-03 Saugios aplinkos vaikams kūrimas

Renginys tėvams Rūdiškių vaikų darželyje.

2018-09-13 Saugios aplinkos vaikams kūrimas

Renginys tėvams Senųjų Trakų vaikų darželyje.