Trakų visuomenės sveikatos biuras – miesto šventėje

Birželio 3 – 5 dienomis Trakuose vyko miesto šventė „Trakų vasara 2022“, kurioje  dalyvavo ir Trakų rajono visuomenės sveikatos biuras.

Birželio 4 d. dieną rajono gyventojai bei svečiai turėjo progą apsilankyti sveikatos palapinėje, kurioje veiklos galėjo rasti tiek suaugusieji, tiek ir vaikai. Sveikatos palapinėje visuomenės sveikatos biuro specialistės kvietė visus sudalyvauti viktorinoje ir pasitikrinti žinias apie sveikatą, o už teisingus atsakymus buvo apdovanoti biuro suvenyrais.

Labai didelio susidomėjimo sulaukė pirmos pagalbos mokymai! Tiek suaugusieji, tiek vaikai domėjosi kaip tinkamai gaivinti, kokia gaivinimo seka, kaip naudotis automatiniu išoriniu defibriliatoriumi.

Biuro specialistės siūlė pasimatuoti arterinį kraujospūdį, aiškino ką reiškia matuoklio rodmenys. Taip pat patarė, kaip reguliuoti kraujo spaudimą ir kokių vengti rizikos veiksnių, kad būtų užkirstas kelias ligai.

Norintys pajudėti buvo pakviesti išbandyti save „šokdynės iššūkyje“.

Be viso to, šventės svečiai turėjo progą išsitirti kūno analizatoriumi „Omron“. Tai specialios svarstyklės, kuris parodo žmogaus svorį, kūno masės indeksą, riebalų, raumenų, skysčių kiekį organizme, kaulų masę, visceralinius riebalus bei biologinį amžių.

Visas sveikatos biuro kolektyvas džiaugiasi turėjęs progą pabendrauti su tokiu gausiu būriu miesto gyventojų ir svečių, besidominčių sveikata ir sveiku gyvenimo būdu.

Parengė Trakų VSB sveikatos stiprinimo specialistės

Ugnė Karpovičienė ir Indrė Budėnienė

Artimiausi Renginiai