Privalomieji pirmosios pagalbos mokymai Trakų visuomenės sveikatos biure

Trakų rajono savivaldybė ir visuomenės sveikatos biuras jau antri metai vykdo iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamą projektą Nr. 08.4.2-ESFA-R-630-01-0003 „Sveikos gyvensenos skatinimas Trakų rajono savivaldybėje“. Projekto tikslas – padidinti gyventojų sveikatos raštingumo lygį bei suformuoti sveikatą tausojančios elgsenos pokyčius Trakų rajone. Siekiant pakelti gyventojų sveikatos raštingumo lygį, projekto vykdymo metu jau pradėti ir bus vykdomi iki pat 2022 metų liepos mėnesio, šviečiamieji ir informaciniai renginiai, mokymai ir seminarai.

   Viena iš projektinių veiklų yra ir privalomieji pirmosios pagalbos mokymai, kuriuos veda aukštos kvalifikacijos  visuomenės sveikatos biuro specialistės. Šių mokymų tema yra „Pirmoji pagalba traumų ir sužeidimų atvejais“. Visiems, kurie yra atestuoti pagal 8 valandų privalomąją pirmosios pagalbos mokymo programą, Trakų visuomenės sveikatos biuras, kol vyksta šis projektas, išklausius mokymus nemokamai išduoda pažymėjimus. Privalomieji pirmosios pagalbos mokymai yra organizuojami Visuomenės sveikatos biuro patalpose vieną kartą per mėnesį.

   Todėl kviečiame visus, tiek pavienius asmenis, tiek įstaigų ir organizacijų darbuotojus, kuriems yra reikalingi privalomosios pirmos pagalbos įgūdžių pažymėjimai, registruotis el. paštu d.cejauskiene@trakuvsb.lt ir mes su jumis susisieksime – pranešime mokymų datą.

DĖMĖSIO – artimiausia mokymų data – 2019-12-10 14 val.

Trakų visuomenės sveikatos biuro informacija