Birželio 26-oji – Tarptautinė kovos su narkomanija ir narkotikų kontrabanda diena

Birželio 26 – ąją minima Tarptautinė kovos su narkomanija ir narkotikų kontrabanda diena, kurią 1987 metais paskelbė Jungtinių Tautų Generalinė Asamblėja, siekiant stiprinti šalių tarptautinį bendradarbiavimą. Tikslas –   visuomenė – be narkotinių ir psichotropinių medžiagų!

Minint šią  dieną Trakų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras suorganizavo bendruomenei  paskaitą – diskusiją, į kurią pakvietė Trakų pirminės sveikatos priežiūros centro psichiatrę Audronę Kacelavičienę. Gydytoja paaiškino kaip artimoje aplinkoje atpažinti pradedantį naudoti narkotikus ir kaip elgtis su juo.

Renginyje dalyvavo Trakų rajono savivaldybės  merės pavaduotoja, narkotikų kontrolės ir narkomanijos prevencijos komisijos pirmininkė Marija Puč bei Trakų rajono savivaldybės tarybos narė Nijolė Romaškienė.
Visi diskusijos dalyviai  nuoširdžiai bendravo, išsakė savo išgyvenimus ir nuomonę.  Nutarėme kartu veikti siekiant gerinti ir stiprinti narkotikų, tabako ir alkoholio prevencines programas.

Tikime, kad bendradarbiaujant ir aptariant aktualius klausimus, dalinantis   darbo patirtimi bei organizuojant periodinius susitikimus, mokymus, seminarus  tikslinėms  grupėms, atsižvelgiant į jų poreikius,  galime sustiprinti ir sumažinti narkotikų, tabako, alkoholio vartojimo tikimybę.

Dėkojame visiems dalyviams už aktyvų ir nuoširdų, geranorišką  bendravimą, o gydytojai už suteiktą informaciją.

Artimiausi Renginiai