Asmeninė motyvacija profesinei veiklai. Kas Tai?

Motyvacija – tai žmonių skatinimas veikti taip, kad jie ir įstaiga pasiektų išsikeltus savo tikslus ir būtų patenkinti kiekvieno žmogaus poreikiai.
Motyvacija naudinga įstaigai, nes darbuotojas, turintis gerą motyvaciją, nori būti darbe, didžiuojasi savo darbu, neturi neigiamo požiūrio į įmonę, yra atsidavęs darbui ir jaučia pasitenkinimą juo. Įstaiga, turėdama tokius darbuotojus, gali pasiekti:

  • aukštesnį darbo našumą,
  • mažesnę darbo jėgos kaitą,
  • didesnę tikimybę, kad pokyčiams bus pritarta, o ne jiems priešinamasi.

Trakų visuomenės sveikatos biuras spalio mėnesį Trakų rajono viešosios bibliotekos kolektyvui organizavo užsiėmimus „Asmeninė motyvacija profesinei veiklai“. Juos vedė psichologas, lektorius Evaldas Karmaza.

Trakų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia įmones, įstaigas ir organizacijas gerinti savo darbuotojų psichikos sveikatą, dalyvaujant psichikos sveikatos kompetencijų didinimo veikloje. Veikla organizuojama pagal LR sveikatos apsaugos ministro 2019 m. gegužės 17 d. įsakymą nr. V-590 „Dėl Psichikos sveikatos kompetencijų didinimo įmonių darbuotojams tvarkos aprašo patvirtinimo“.

Dalyvavimas programoje įmonėms – nemokamas. Išsamesnė informacija tel. 8 694 51542 arba el. paštu ugne@trakuvsb.lt

Artimiausi Renginiai