Vyresniųjų sveikatos stiprinimas bendruomenėje

Trakų rajono visuomenės sveikatos biuras, vykdydamas  Higienos Instituto projektą ,,Bazinių visuomenės sveikatos paslaugų teikimas tikslinėms grupėms“, kviečia aktyvius Trakų rajono senjorus į nepamirštamą trijų dienų kelionę į sveikesnį ir džiaugsmingesnį gyvenimą!  

Rugsėjo 18–20 d. vyks  65 m ir vyresnių asmenų sveikatos stiprinimo bendruomenėje stovykla dvidešimčiai žmonių, poilsio ir pramogų parke Tony Resort Anupriškėse, Trakų rajone.

Ką stovyklautojai planuoja veikti?

Mokysis įvairiausių  fizinio aktyvumo pratimų ir dalyvaus žygiuose bei estafetėse;
Sužinos daug naujo  apie sveiką mitybą, gamins ir ragaus kitokius, sveikesnius patiekalus iš įvairiausių, kažkam gal net ir neragautų produktų.
Dalyvaus psichologės vedamuose užsiėmimuose, kurie padės stiprinti emocinę sveikatą;
Diskutuos apie griuvimų prevenciją, mokysis treniruoti savo vestibiuliarinį aparatą, kad kiekvienas jaustųsi saugiau kasdieninėje aplinkoje.
Vakare stovyklautojų  lauks šokiai, filmai ir smagūs susipažinimo žaidimai.

Tai ne tik mokymasis, bet ir puiki proga susipažinti, bendrauti, dalintis patirtimi bei kartu praleisti prasmingą laiką gamtos apsuptyje.

Stovykla vyks rugsėjo 18–20 d.

Vieta: poilsio ir pramogų parkas Tony Resort, Trakų rajonas.

Dalyviai: 20 aktyvių senjorų iš viso Trakų rajono.

Organizatorius – Trakų rajono visuomenės sveikatos biuras,

Atsakingas asmuo – sveikatos stiprinimo specialistė Indrė.

Kartu atraskime, kaip smagu būti sveikiems ir aktyviems!

Trakų VSB informacija