Sveikatos rekreacijos ir kultūros erdvė Trakuose – Rugpjūčio 30 d. programa

VIETA – erdvė už Trakų kultūros rūmų (Vytauto g. 69).

BŪTINA DĖVĖTI KAUKES IR IŠLAIKYTI SAUGŲ ATSTUMĄ TARP DALYVIŲ

NEMOKAMAI! Sivananda JOGA pradedantiesiems ir jau praktikuojantiems

LAIKAS – 9.00 -11.00 val. (ateiti 10 min. anksčiau)

 Kviečiame į pažintinius JOGOS susitikimus rugpjūčio mėn. Tai atskiri užsiėmimai ir kartu keturių užsiėmimų ciklas, todėl dalyvavusius visuose užsiėmimuose kviesime toliau praktikuoti jogą grupėje „Priya“ Trakuose. Prie užsiėmimų gali prisijungti besidomintys ir praktikuojantys jogą bet kurį sekmadienį ir nebūtinai reikia praeiti visą užsiėmimų ciklą. Mokymo paslaptis padės atskleisti patyrę jogos mokytojai, baigę tarptautinius Sivananda Vedanta jogos mokytojų kursus /TTC /. Jogą studijuojantys mėgėjai įvertino šios sistemos privalumus, rinkdamiesi Sivananda Vedanta jogos pamokas.

Nuo seno jogos sistemos nenutrūkstamai buvo perduodamos Mokytojo mokiniams – iš kartos į kartą. Taip jos pasiekė mūsų dienas. Tokia joga yra išlaikiusi autentiškų savybių ir švelniai bei saugiai padeda tobulinti kūną, balansuoti emocijas ir raminti protą.

Užsiėmimo programa:

1. Įvadinė paskaita „Joga-kasdienės džiaugsmingo gyvenimo pratybos“.

2. Patarimai, pasiruošimas.

3. Jogos pratimai – asanos.

4. Galutinis atsipalaidavimas.

3. Klausimai – atsakymai.

Ką turėti ir kaip pasiruošti:

Turėkite jogos kilimėlį ir šiltą pledą, šiltas kojines, judesių nevaržančius sportinius rūbus. Būkite bent 1,5 val. nevalgę ir 1val. negėrę.

Užsiėmimus veda Janita Petrauskienė, Sivananda  jogos mokytoja nuo 2005m., Yoga Širomani tarptautinis sertifikatas (Nr 16420). Specializacija: integrali klasikinė joga.  Janita dalyvauja įvairiuose jogos mokymuose, netradicinės terapijos projektuose, veda individualius bei specializuotus užsiėmimus. Skaito paskaitas, rašo spaudai jogos temomis. Veda užsiėmimus Trakuose, jogos praktikos grupėje PRIYA, yra grupės vadovė.

Dalyvių skaičius ribotas! Norėdami dalyvauti, registruokitės el.paštu: priya@priya.lt

——————————————————————————————————–

25 EUR! Kvėpavimo ir garso sintezė! GongBirthing –  gongai ir rebefingas!

LAIKAS – 11.00 – 14.00 val. (ateiti 10 min. anksčiau)

GongBirthing –  – DU MEISTRAI – DVIGUBA APSIVALYMO JĖGA! SU SIGITU POVILAIČIU IR RAIMONDU BINKAUSKU!

KAIP VYKSTA:

Praktinėje dalyje kvėpuosime tam tikrais ritmais, kai tuo pat metu skambės gongai. Dėmesys skiriamas kiekvienam dalyviui asmeniškai, jeigu reikia, pasiūlomi individualūs kvėpavimo ritmai, bei asmeninė garso erdvė.

Šešerius metus kartu dirbantys šios programos kūrėjai pasidalins savo patirtimi, taip pat, atsakys į jūsų į klausimus, pamokys ir padės taisyklingai praktikuoti GongBirthing’ą.

KOKIA NAUDA:

Kiekvienas susitikimas – tai ne vien sesija, bet ir seminaras pažinimui, patyrimui, savikeitai. Kiekvieną sesija – gilus apsivalymo ir vidinės savireguliacijos, savikeitos procesas.

KŪNUI: Gilus poilsis ląstelių lygmenyje. Pailsi nervų sistema, gerėja savijauta, organų veikla, hormonų pusiausvyra, valosi organizmas.

PROTUI: Atsipalaiduoja protinė įtampa. Per daugelį metų patirto streso, įvairių patirčių, baimių, kitų emocijų padariniai, mąstymo stereotipai ir kiti laisvą ir sveiką suvokimą įtakojantys veiksniai, apsivalo. Apsivalo sąmonė ir pasąmonė, atveriant kelią naujam savęs ir aplinkos suvokimui.

DVASIAI: Patiriamas gilesnis ryšys su savo dvasine būtimi, laisvėja tikroji kūrybinė savo gyvenimo galia.

PROGRAMA:

*Praktiniai patarimai, pasiruošimas

*GorgBirthing’as – sąmoningo kvėpavimo ir garso sesija.

KAIP PASIRUOŠTI:

Turėkite kilimėlį ir pledą, judesių nevaržančius rūbus.

Informacija ir registracija:

+370 655 55254, el.p.gongocentras@gmail.com (Raimondas)

+370 68694952 el.p. sigitas@netradicineterapija.lt (Sigitas)

DAR ŠIEK TIEK APIE GONGBIRTHING: (Rebefingo ir Gongų sintezė)

Ilgai brandinta mintis tapo nepaprastai efektyviu vidinės savikeitos instrumentu. Apjungus dvi dvasinio apsivalymo kryptis – rytietišką kvėpavimo techniką ir garso praktiką, atsivėrė nauja galimybė, erdvė vidiniam pasikeitimui, transformacijai.

REGISTRACIJA BŪTINA:

Tel.: +370 655 55254, El.p.gongocentras@gmail.com

Kaina 25 Eur/asm.

VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS.

REKOMENDACIJOS:

Būkite bent 1,5 val nevalgę ir 1val. negėrę

Turėkite su savimi ką pasikloti ir užsikloti (kilimėlį, pledą ar tiesiog miegmaišį)

Susitikimas kas kartą kitoks, išlaisvinantis nuo senų nebereikalingų energijų, įsisenėjusių mąstymo projekcijų, įvairių neharmoningo gyvenimo pasekmių kūne ir energinėje žmogaus sistemoje. Tai daugiau vidinio apsivalymo ir transformacijos sesija. Kvėpuojant tam tikru būdu, švelniai persmelkiančių garsų energijoje „įsijungia“ vidinės savireguliacijos mechanizmas, organizmas pats pradeda valytis nuo įvairaus užsiteršimo, grįžta visapusė harmonija.

Rytietiškas kvėpavimas yra stipresnis ir intensyvesnis nei vakarietiškas rebefingas, todėl pasižymi didesniu poveikiu ir efektyvumu. Gongų garse, tarsi neaprėpiamoje, švelnioje, saugioje erdvėje, atsiveria visi keliai naujam, gilesniam savęs ir savo gyvenimo suvokimui, transformacijai, realizacijai.

Seminarą veda: Raimondas Binkauskas ir Sigitas Povilaitis. Dalyvio indėlis: 25 Eur.

„GongBirthing‘as“ didina gyvenimo džiaugsmą ir protinį aktyvumą, suteikia energijos ir žvalumo. Svarbiausia – teikia gyvybinės energijos, nes harmonizuoja jos tekėjimą energiniais kanalais.

Raimondas Binkauskas – gongo bei garso terapijos pradininkas Lietuvoje, įvairių garso terapijos programų autorius. Labiausiai gilinasi į garso erdvės sukūrimą, kaip terpės, kurioje paliečiamas vidinis žmogaus gylis. Raimondas studijavo su Khoomii dainavimo meistrais Michael Ormiston, Candida Valentino, Grand Gong meistru Don Conreaux, Chi Kung meistru Toby Jacobs ir kitais pasaulyje garsiais mokytojais. Raimondas Binkauskas aktyviai dalyvauja įvairiuose kūrybiniuose, eksperimentiniuose projektuose, rengia meditacines garso keliones, groja meditacinės muzikos koncertuose.

Sigitas Povilaitis (vadovaujant J.Šindeikienei), kaip rebefingo meistras pagal rytietišką sistemą dirba nuo 1996 m. Jo pravedami rebefingai yra stiprūs ir efektyvūs. Jis yra sertifikuotas vienas pirmųjų Reiki meistras Mokytojas Lietuvoje pagal Reiki Usui Shiki Ryoho natūralią sistemą. “Reiki asociacijos” steigėjas. S. Povilaitis ir kiti Reiki specialistai kartu su Nacionaliniu vėžio institutu vykdė projektą „Reiki pagalba sergant krūties vėžiu“.

Dalyviu skaičius ribotas! Registracija patvirtinama tik užsiregistravus:

 gongocentras@gmail.com, tel.: 8 655 55254 (Raimondas)

 sigitas@netradicineterapija.lt, tel.: 8 686 94952 (Sigitas)

——————————————————————————————————

NEMOKAMAI! Pažintis su konsteliacija. Teisingų ryšių su tėvais (mama ir tėčiu) svarba bei jų atstatymas.

LAIKAS – 14-16 val. (ateiti 10 min. anksčiau)

Konsteliacija – vaizdus būdas parodyti, kur slypi tikrosios savijautos sutrikimų, nesėkmių gyvenime, versle, asmeniniuose santykiuose, pinigų ir laimės jausmo trūkumo mūsų gyvenime priežastys.

Užsiėmimo programa:

 • Kas yra konsteliacija. Teisingų ryšių su mama ir tėčiu svarba. Teorinė dalis.
 • Pratimai pajausti, kaip veikia konsteliacija.
 • Konsteliacija teisingiems ryšiams su mama ir tėčiu atstatyti.

Unikali, autoriaus išvystyta metodika, apjungianti gilių rytų tradicijų, filosofinių krypčių suvokimą ir perjautimą, Džong Juan čigongo, Kinų Vaizdinių medicinos, B.Hellingerio išvystyto sisteminės šeimos konsteliacijos metodo taikymą ir kasdienines praktikas, autoriaus išvystytus vidinius gebėjimus nuskaityti informaciją apie žmogų, kaip sielą, šio ir praeitų gyvenimų įvykius, įvykius tėvų ir protėvių gyvenimuose, Visatos dėsnius. Šis metodas leidžia ne tik įvardinti konkretaus žmogaus problemų tikrąsias priežastis, bet ir pašalinti jų įtaką žmogaus gyvenimui.

Konsteliacijos metu ne tik įvardinamos tikrosios problemų priežastys ir vyksta jų įtakos šalinimas, bet ir vyksta energetinis gydymas, sveikų ryšių su protėviais ir su savo tikruoju Aš atstatymas, ko pasiekoje žmogus gali tęsti savo kelionę su daug mažesniu problemų krūviu, pradeda aiškiau girdėti savo tikrąjį Aš, sielą, ko jis iš tikrųjų nori iš gyvenimo, santykių, taisosi sveikata, bendra savijauta, harmonizuojasi santykiai su aplinkiniais ir savimi, atsiranda motyvacija asmeniniam tobulėjimui ir realiems pokyčiams gyvenime.

Ką turėti:

Jogos kilimėlį ar kažką kitą patogiai atsisėsti ant žolės, kepurę nuo saulės, užrašinę.

Užsiėmimą veda Valdas Bauža, Džong Juan čigongo instruktorius, Kinų Vaizdinių medicinos terapeutas, konsteliacijų praktikas, Lietuvos Džong Juan čigongo ir Kinų Vaizdinių medicinos asociacijos vadovas. Unikalios metodikos „Kelionė į save“ autorius, kuri apjungia čigongą, vaizdinių mediciną ir konsteliacijas, bei padeda atrasti ir panaikinti kliūtis tapti sveiku, laimingu, harmoningus santykius kuriančiu žmogumi. Plačiau – https://vbauza.lt.

Dalyvių skaičius ribotas. Norėdami dalyvauti, registruokitės el.adresu: valdasbauza@yahoo.com

Po užsiėmimo bus galima registruotis į asmenines konsultacijas atrasti ir panaikinti kliūtis tapti visapusiškai sveiku, laimingu, jaučiančiu vidinę ašį ir vidinę ramybę, harmoningus santykius kuriančiu, žinančiu ko nori žmogumi.

——————————————————————————————————-

NEMOKAMAI! Mineralų naudojimas kasdieniniame gyvenime bei kaip atpažinti netikrus mineralus!

“Medis kai kuriems išspaudžia džiaugsmo ašaras, kitų akyse yra tik žalias jų kelyje stovintis daiktas. Kai kuriems visa gamta atrodo iškrypusi ir deformuota, o kai kas mato jos visumą” (William Blake).

Taip pat ir akmenys, kurie yra tobuli gamtos kūriniai, su nuostabiu savybių kompleksu, galintys atnešti naudos aplinkai ir konkrečiam žmogui. Akmenų savybes, jų poveikį kūnui, sielai ir dvasiai žinojo visų civilizacijų žmonės, kurių sąmonė buvo labiau išvystyta. Akmenys, kaip gyvosios gamtos dalis, įkvepia ir žadina tuos, kurių širdys nori atsiverti. Tokiu būdu kiekvienam vis giliau ima atsiverti tai, kas gali ir turi atsiverti…

LAIKAS –16-18 val. (ateiti 10 min. anksčiau)

Susitikimo metu turėsite galimybę sužinoti:

 • Kaip veikia mineralai.
 • Apie mineralų formas ir jų poveikį.
 • Apie mineralų valymą ir priežiūrą.
 • Kaip tinkamai pasirinkti ir nešioti mineralą.
 • Mineralų karoliukų kokybės skirstymas bei skirtingų rūšių derinimas.
 • Kaip atskirti tikrus ir netikrus mineralus.
 • Apie apsaugai naudojamus mineralus.
 • Kokie mineralai naudojami namų aplinkai valyti.
 • Koks ryšys yra tarp mineralų ir sąmoningumo.
 • Kaip aktyvuoti energetinius centrus padedant mineralams, kaip atlikti meditaciją su jais.
 • Kokios praktikos ar nešiojimo būdai efektyviausi.

Taip pat, seminaro metu galėsite ne tik pajusti mineralus ir jų poveikį, bet ir įsigyti Jums patinkančių mineralų.

Užsiėmimą veda Vitalijus Šinkariovas, „Mineralų magijos“ įkūrėjas, Reiki, Taro, mineralų ir kt. praktikuotojas.Dalyvių skaičius neribotas! Norėdami dalyvauti, registruokitės el.adresu: Vitalijus@inbox.lt