Protmūšiai  „Sveika mityba ir fizinis aktyvumas“ Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijoje

Kovo 27 – 31 d.  Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos 9-10 klasių mokiniai dalyvavo įdomiuose protmūšiuose pavadinimu „Sveika mityba ir fizinis aktyvumas“.

Protmūšiai buvo kupini emocijų, kiekviena komanda stengėsi kuo geriau atsakyti į klausimus, apimančius įvairias temas nuo subalansuotos mitybos, sveikų produktų pasirinkimo, fizinio aktyvumo svarbos iki sveikatingumo patarimų kasdieniame gyvenime.

Renginio organizatoriai pabrėžė, kad šios žinios yra būtinos ne tik siekiant gerai jaustis dabar, bet ir kuriant tvirtą sveikatos pagrindą ateityje.

Renginiuose dalyvavo 135 mokiniai, kurie susibūrė į komandas ir pasitikrino savo žinias bei gebėjimus atsakyti į klausimus, susijusius su sveika gyvensena.

Mokiniai aktyviai dalyvavo, juokavo ir vieni kitus motyvavo, o draugiška ir pozityvi atmosfera kiekvieno renginio metu padėjo stiprinti bendruomeniškumą ir komandinius įgūdžius. Tai buvo  puiki galimybė ne tik išmokti kažko naujo, bet ir užmegzti ryšius su bendraamžiais, kurie taip pat siekia sveiko ir aktyvaus gyvenimo būdo.

Šie protmūšiai tapo gera proga mokiniams prisiminti, kodėl taip svarbu rūpintis savo sveikata ir formuoti teisingus įpročius nuo pačių jaunų metų bei kodėl yra svarbu pasidalinti patirtimi ir užmegzti naujus ryšius su savo bendraamžiais.

Tikimasi, kad tokio pobūdžio renginiai buvo tik pradžia ir ateityje mokiniai galės dalyvauti daugelyje panašių renginių, skatinančių rūpintis savo sveikata, bei tuo pačiu aktyviai įsijungti į bendruomenės gyvenimą.

Renginių pabaigoje visi dalyviai buvo apdovanoti kosmetikos rinkiniais – malonia staigmena, kuri taip pat skatina rūpintis savo išvaizda ir savijauta.

Dėkojame Trakų visuomenės sveikatos biurui už dovanėles visiems protmūšių dalyviams.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė
Rita Bandzevičienė