Paminėta Pasaulinė diena be tabako

Pasaulinė sveikatos apsaugos organizacija 1987 m. paskelbė gegužės 31-ąją Pasauline diena be tabako. Šiais metais dėmesys sutelkiamas į tai, kaip tabako pramonė orientuojasi į jaunimą ir vaikus su naujais produktais. Šią dieną visi rūkantieji skatinami bent vieną dieną nerūkyti. Visuomenė skatinama susipažinti su rūkymo žala ir pasauline tabako epidemija.

Mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo akcijoje „Nerūkau ir tuo didžiuojuos“. Informatikos pamokų metu 6 – 7 klasių mokiniai kūrė emblemas ženkliukams. Informatyviausia emblema išrinkta 7C klasės mokinės Milanos Mažolytės. Ženkliukus gamino vyresnieji gimnazistai.

 Gegužės 28 d. visuomenės sveikatos specialistė Rita Bandzevičienė ir socialinė pedagogė Natalja Jastrebova su 5 kl. mokiniais vykdė akciją mieste,  kalbino praeivius ir dalino ženkliukus. Ženkliukai buvo platinami ir Trakų miesto šventės metu „Sveikatos palapinėje“.

Birželio 4 d. gimnazijos aktų salėje vyko teatralizuota pamoka „Rūkyti ar nerūkyti?“ 5- 7 klasių mokiniams. Teatro būrelio mokinius paruošė neformalaus ugdymo mokytoja Violeta Džiugienė, renginius organizavo socialinė pedagogė Natalja Jastrebova ir visuomenės sveikatos specialistė Rita Bandzevičienė.