Nemokami psichologinės gerovės stiprinimo užsiėmimai Trakuose

Pasaulį apėmusi pandemija atnešė sumaištį į daugelio namus. Vieniems buvimas namuose suteikė progą poilsiui bei ryšio atkūrimui su artimaisiais. Kitiems  karantino laikotarpis buvo ypač sudėtingas, sukėlęs daug nerimo, nuovargio, streso ir kitų nemalonių jausmų. Jeigu jūs ar jūsų artimieji esate šioje žmonių kategorijoje arba tiesiog norite būti psichologiškai atsparesni gyvenimo sunkumams, turite unikalią progą pakeisti savo kasdienybę.

Trakų visuomenės sveikatos biuras kviečia visus norinčius Trakų gyventojus dalyvauti psichologinės gerovės stiprinimo programoje. Šią programą sudaro streso valdymo arba emocijų atpažinimo ir išraiškos praktiniai mokymai. Mokymų metu įgysite žinių apie stresą ir jo poveikį žmogaus organizmui, gausite naujausią mokslinės psichologijos medžiagą streso valdymui bei visus pateiktus metodus išbandysite praktiškai. Mokymai vyksta 1 kartą per savaitę iš viso – 4 užsiėmimai po 1,5 val. Programa yra finansuojama sveikatos apsaugos ministerijos, todėl Jums nieko nekainuos. 

Taip pat galite kreiptis dėl nemokamos individualios psichologinės konsultacijos, jei jūsų gyvenime yra sunki emocinė situacija.

Trakuose psichologinę pagalbą teikia psichologė, kognityvinės elgesio terapijos praktikė Asta Jakonienė. Dėl paslaugų kreipkitės el.paštu asta.jakoniene@gmail.com arba tel. 8-671-66889. Visi užsiėmimai vyksta Trakų visuomenės sveikatos biure, Vienuolyno g. 3-52, Trakai. Laukiame visų norinčių.

 Pasirūpinkite savimi ir savo artimaisias.

Psichologė Asta Jakonienė