Metų visuomenės sveikatos specialisto apdovanojimai

    Vasario 10 dieną  Savivaldybių Visuomenės Sveikatos Biurų Asociacija (SVSBA) visos Lietuvos sveikatos biurų atstovus pakvietė atvykti į šventę Kauno rajone, Raudondvario dvare – „Metų specialisto“ apdovanojimus. Pagerbėme visuomenės sveikatos specialistus, savo darbais reikšmingai prisidėjusius prie visuomenės sveikatos stiprinimo praėjusiais metais. Tokią  visuomenės sveikatos specialisto rinkimo ir pagerbimo tradiciją SVSBA puoselėja nuo 2016 metų.

    „Net ir praėjusiais metais, kuomet dėl pandemijos negalėjome susitikti gyvai, tai buvo padaryta kiekvienoje Savivaldybėje, padedant merams ar administracijos direktoriams, nuotoliniu būdu. Kiekvienų naujų metų pažymėjimas šia švente mums suteikia puikią galimybę stabtelėti ir dar kartą pamąstyti apie nuveiktus darbus, iniciatyvas ir nugalėtus sunkumus, pasidžiaugti aktyviais, savo profesijai atsidavusiais žmonėmis, kurių dėka buvo pasiekti atitinkami rezultatai. Žinoma, rinkdami „Metų specialistą“, pagalvojame ne tik apie pasiektus rezultatus, bet ir apie visuomenės sveikatos profesijos prasmę apskritai, o ypač dabar, pandemijos laikotarpiu. Pastaruosius metus mes jautėme, kad esame ypač reikalingi, o tuo pačiu ir profesionalūs bei atsakingi. Taip dar labiau save įprasminome, įgijome pasitikėjimą vietos bendruomenėse ir tarp skirtingų sektorių“ – dalinosi mintimis SVSBA pirmininkė ir Klaipėdos miesto VSB vadovė dr. Jūratė Grubliauskienė.

    Trakų rajono visuomenės sveikatos biuras „Metų specialisto“ apdovanojimą už reikšmingą indėlį į visuomenės sveikatos stiprinimo veiklą pandemijos kontekste, ypatingą organizuotumą ir sutelktumą, sprendžiant svarbius su pandemijos valdymu, ir ne tik, susijusius klausimus bei nuoširdų atsidavimą savo profesijai, skyrė visuomenės sveikatos specialistei Aistei Kalašnikovaitei, kuri dirba Lentvario ,,Versmės“ ir H. Senkevičiaus gimnazijose bei darželyje ,,Svajonėlė“.

 Trakų VSB informacija

Artimiausi Renginiai