Kviečiame registruotis į Ankstyvosios intervencijos programą

Pastebėjote, kad Jūsų vaikas pabandė ar nereguliariai vartoja alkoholį ar narkotine medžiagas? O gal Tu esi tas jaunas žmogus, kuris eksperimentuoji su psichoaktyviomis medžiagomis? Kviečiame registruoti ir registruotis 14- 21 m. jaunuolius į Ankstyvosios intervencijos programą!

Programos užsiėmimai vyks kovo 23, 30, balandžio 6, 13 dienomis, 14.00 val. Trakų visuomenės sveikatos biure, Vienuolyno g. 3-52, Trakai.

Užsiėmimų metu :

  • Kalbėsime apie skirtingas patirtis, susijusias su narkotikais ir alkoholiu.
  • Diskutuosime apie alkoholio ir narkotikų daromą riziką ir žalą.
  • Ieškosime motyvacijos keisti elgesį.

INFORMACIJA IR REGISTRACIJA:
Indrė 8 684 23559  indre@trakuvsb.lt
Ugnė 8 694 51542 ugne@trakuvsb.lt

Plačiau apie programą:

Ankstyvosios intervencijos programa – tai tarptautinė programa skirta 14-21 metų amžiaus jaunimui, eksperimentuojantiems arba nereguliariai vartojantiems alkoholines ar narkotines medžiagas. Rūkantiems ši programa netinka.

Programos tikslas – motyvuoti jauną žmogų keisti savo elgesį, ugdyti kritinį mąstymą apie psichoaktyviųjų medžiagų vartojimą, aptarti vartojimo žalą bei pasekmes. Jaunuoliams yra suteikiama galimybė būti išklausytiems, suprastiems, diskutuoti bendraamžių rate, suaugusiajam moderuojant šią veiklą.

Kaip viskas vyksta?

  • Pradinis pokalbis, kurio tikslas – motyvuoti jaunuolius dalyvauti programoje ir išsiaiškinti jų psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo ypatumus (trunka apie 30 min., rekomenduojama atvykti, kartu su vienu iš tėvų ar globėjų).
  • 8 val. praktiniai užsiėmimai grupėje
  • Baigiamasis pokalbis su programos dalyviu (jeigu toks reikalingas).
  • Baigusiems programą dalyviams bus išduodami baigimo pažymėjimai.

Kas vykdo?

Specialistai, kurie yra baigę specialius mokymus, skirtus Ankstyvosios intervencijos programos vykdymui.

PRAŠYMO FORMA »