Grupinė terapija „Pažink ir pamilk savo ligą”

Trakų Visuomenės sveikatos biuras kartu su Nacionaliniu vėžio institutu (NVI) ir Psichosocialinės onkologijos asociacija (POA) vykdo projektą „Psichosocialinė pagalba onkologiniams pacientams regionuose” ir kviečia į nemokamus grupinės terapijos užsiėmimus bei kiekvieną trečiadienį siūlo taip pat nemokamas individualias psichologo konsultacijas.

Pirmoji grupinė terapija pavadinimu „Pažink ir pamilk savo ligą” vyks 2020 vasario 26 dieną Trakų Visuomenės sveikatos biuro patalpose nuo 12 iki 16 valandos.

Grupinei terapijai ir individualioms konsultacijoms būtina išankstinė registracija telefonu +370 682 973 66 arba el. paštu sabaityte.evelina@gmail.com

Grupinė terapija – tai susitikimas, skirtas žmonėms sirgusiems ar sergantiems onkologine liga. Tai saugi erdvė pasidalinti iškylančiais sunkumais, keistis patirtimi ir palaikymu su tą pačią patirtį turinčiais žmonėmis. Susitikimo metu galėsime dalintis aktualia su liga susijusia informacija. Bendraudami mokysimės prisitaikyti prie ligos sukeltų pokyčių gyvenime, santykiuose ir savyje. Keisdamiesi patirtimi sužinosime įvairių problemų sprendimo ir sunkumų įveikimo būdų. Drauge ieškosime būdų, kaip rūpintis savimi ir ką daryti, kad gyvenimas būtų prasmingesnis ir džiaugsmingesnis.

Individualios psichologo konsultacijos – tai konfidencialus pokalbis suteikiantis galimybę atrasti savyje jėgų ir stiprybės įveikiant sunkumus, atrandant naujas kryptis bei įprasminat ir priimant gyvenimą tokį, koks jis yra po ligos ar su liga.

Užsiėmimus ves medicinos psichologė, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto onkopsichologijos absolventė bei Psichosocialinės onkologijos asociacijos narė Evelina Sabaitytė.

Projekto partneriai: