Edukaciniai užsiėmimai „Sveiki dantukai“ Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazijoje

Vasario 24 d. Trakų r. Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazijos darželyje vyko užsiėmimai „Sveiki dantukai“, kuriuose dalyvavo grupių „Boružėlė“ ir „Aitvarėlis“ vaikučiai. Užsiėmimų metu ugdytiniai prisiminė pagrindines burnos higienos taisykles, aptarė dantų priežiūros svarbą bei galimas pasekmes, jei higiena nėra tinkama. Praktinės dalies metu buvo kalbama apie taisyklingą dantų valymo techniką ir kasdienės priežiūros įpročius.

Užsiėmimų tikslas – formuoti atsakingą požiūrį į savo burnos sveikatą bei stiprinti sveikos gyvensenos įgūdžius.

Visuomenės sveikatos specialistė Dominyka Vyšniauskaitė