„Sveikatos palapinė“ Bijūnuose

2018 rugsėjo 12 dieną Trakų rajono savivaldybės VSB surengė eilinę išvyką „Sveikatos palapinė“ į Bijūnus.  Bendruomenė žinoma kaip aktyvi, veikli net šalies mastu. Už įdomią, kūrybingą veiklą Lietuvos bendruomenių tarpe, laimėję autobusiuką.

Į renginį susirinko aktyvūs, bendruomenės nariai, besirūpinantys sveikata.

Trakų rajono visuomenės sveikatos biuro organizuotame renginyje darbuotojos matavo kraujospūdį, atliko svėrimą kūno masės analizatoriumi, kuris parodo ne tik kūno masės svorį. indeksą, raumenų ir riebalų pasiskirstymą, suvartojamų kalorijų kiekį, bet ir daug kitų rodiklių.   Demonstravo elementarius fizinius pratimus darbo vietose, namuose ir laisvalaikiu. Skatino būti fiziškai aktyviais. Aiškino apie  ligų profilaktiką, bei galimybę pasinaudoti nemokamai šalyje vykdomomis prevencinėmis programomis, kurios skirtos tam, kad kuo anksčiau būtų diagnozuotos ligos arba užkirstas joms kelias. Dalino atmintines. Dalyvius mokė šiaurietiško ėjimo technikos, aiškino apie šio ėjimo poveikį organizmui. Dalyviai prašė pakartotinų mokymų ateityje.

Buvo mokoma pirmosios pagalbos elementų nelaimingų atsitikimų atvejais. Aiškinta apie defibriliatoriaus, širdies veiklai atstatyti, panaudojimo taisykles, demonstruojamas jo veikimas . Specialistės matavo kraujospūdį .

Malonu, kad  sulaukėme daug žmonių, kurie ne tik domėjosi savo sveikatos išsaugojimu, bet ir Trakų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro veikla. Mažieji dalyviai buvo  apdovanoti prizais už dalyvavimą.

Ačiū visiems  bendruomenės žmonėms, dalyvavusiems renginyje!

Ypatingai dėkojame Inesai Židonytei, kuri rūpinasi savo bendruomenės sveikata, ieškojo galimybių, informacijos ir padėjo suorganizuoti šį  naudingą renginį Bijūnuose.

Trakų VSB informacija