Sveikos gyvensenos stovykla Paluknio Longino Komolovskio gimnazijoje

Rugpjūčio 24 – 25 dienomis, Paluknio Longino Komolovskio gimnazijos ugdytiniai dalyvavo „SVEIKOS GYVENSENOS“ stovykloje, kurią finansuoja  ES struktūriniai  fondai. Stovyklą vedė visuomenės sveikatos priežiūros specialistės Jolita Jurgelevičiūtė-Špakauskienė ir Jolanta Garbotovič.

Pirmą stovyklos dieną ugdytiniai kartu su Trakų visuomenės sveikatos biuro psichologe Irma Sabonyte vyko į psichoterapinę ekskursiją po pelkę. Vaikščiojant pažintiniu taku ugdytiniai grožėjosi supančia gamta ir tuo pačiu galėjo pažvelgti į savo vidines „pelkes“,  kas padės mums išlipti, jei jaučiamės gyvenime kažkur įklimpę, o gal atrasti naudos… Po ekskursijos dalyviai galėjo pasidalinti savo išgyvenimais, padiskutuoti ar užduoti klausimus.

Antrą stovyklos dieną ugdytiniai kartu su specialistėmis praleido žaisdami judriuosius ir ištvermę skatinančius žaidimus, diskutavo ir dalinosi savo žiniomis apie sveiką ir nesveiką maistą. O taip pat, su valgyklos vedėjos, Irenos Charukevič, pagalba vaikai gamino sveikuoliškus užkandžius, kuriuos vėliau susėdę prie bendro stalo ragavo.

Jolanta Garbotovič
Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė