Streso valdymas

„EMOCINIO STRESO VALDYMAS“

Išbandykite relaksacijos poveikį kūnui

(progresuojanti raumenų relaksacija)

REGISTRACIJA 

Vietų skaičius ribotas – skubėkite registruotis.

    Progresuojanti raumenų relaksacija (įtemptų raumenų atpalaidavimas) – veiksmingas būdas tiek įtampos, streso valdymui, tiek fiziniams negalavimams (pvz.: galvos, skrandžio skausmai) spręsti. Raumenų įtampa – dažna streso pasekmė. Relaksacijos metu raumenys (raumenų grupės) palengva įtempiami ir staiga atpalaiduojami, sutelkiant dėmesį į skirtingus pojūčius, susijusius su raumenų įtampa ir atpalaidavimu.

Svarbu norintiems dalyvauti mokymuose, norint pasiekti maksimalaus rezultato! Atsipalaiduojantysis (dalyvis) turėtų mokymų metu vilkėti patogius, judesių nevaržančius drabužius arba juos atlaisvinti, nusiimti aksesuarus, kurie gali varžyti judesius ar spausti (pvz., akinius, auskarus, diržą ir kt.), išsijungti mobiliuosius telefonus ir kitus įrenginius, kurie gali blaškyti. Valandą iki relaksacijos nerekomenduojama vartoti kofeino turinčių produktų, tabako ar alkoholio. Nerekomenduojama užsiimti relaksacija valandą prieš ir valandą po valgio.

 

 

Fraktalų piešimas – kelias į save per spalvas ir formas.

REGISTRACIJA

Pagrindinis fraktalų piešimo tikslas  – piešiant ir spalvinant elementarų, kiekvienam prieinamą piešinį susijungti su savo pasąmone, per intuityviai atėjusių spalvų ir formų prizmę ištraukti iš jos informaciją apie savo vidinę būseną. Šios metodikos paprastumą  ir efektyvumą išbandė dešimtys tūkstančių  žmonių, atlikti tyrimai su įvairiomis žmonių grupėmis.

Fraktalai jau įrodė besantys nuostabus ir atpalaiduojantis būdas absoliučiai kiekvienam tiesiog pažvelgti į savo vidų, geriau pažinti save, savo sugebėjimus, lavinti intuiciją, skatinti vidinį kūrybingumą bei atskleisti savyje polinkius ir talentus, apie kuriuos galbūt nei nenumanėte.

 

Norėdami užsiregistruoti, spauskite mygtuką registracija, rašykite el. paštu renginiai@trakuvsb.lt arba skambinkite tel. nr. 865459879