Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

NEMOKAMAI! Sąmoningo kvėpavimo (rytietiško rebefingo) sesija ir gerų santykių su mama, vaikais ir partneriu atstatymo technikos

2 rugpjūčio 10:00 - 13:00

NEMOKAMAI! Sąmoningo kvėpavimo (rytietiško rebefingo) sesija ir gerų santykių su mama, vaikais ir partneriu atstatymo technikos.

LAIKAS – 10.00 – 13.00 val. (ateiti 10 min. anksčiau)

Bendraudami tarpusavyje žmonės sukuria tam tikrus ryšius – mentalinius, emocinius ir fizinius, per žodžius, emocijas ir mintis. Pasakyti žodžiai, išsireiškimai ir neigiamos emocijos dažniausiai labai veikia aplinkinius ir gali sukelti stresą, neigiamai paveikia santykius ir sveikatą.

Viena iš technikų – tai raktinės frazės, kurios gali neutralizuoti susiformavusias negatyvias programas, baimes ir padėti susitvarkyti pašlijusius santykius su mama, vaikais ar partneriu bei pagerinti sveikatą.

Rebefingas – tai kvėpavimo technika, padedanti pasiekti harmonijos būseną ir valyti kūną, mintis ir jausmus nuo streso. Rebefingo seanso esmė tokia, kad žmogus, dalyvaujant rebefingo specialistui, kvėpuoja ritmingu vientisu kvėpavimu. Energija tokio seanso metu išlaisvina žmogų nuo įtampos ir susikaupusių stresų.

Užsiėmimo programa:

  1. Praktiniai patarimai, pasiruošimas.
  2. Rebefingas – sąmoningo kvėpavimo sesija.
  3. Gerų santykių su mama, vaikais ir partneriu atstatymo technikos.

Ką turėti ir kaip pasiruošti:

Turėkite jogos kilimėlį ir pledą, judesių nevaržančius rūbus, geriausiai kelnes. Būkite bent 1,5 val nevalgę ir 1val. negėrę.

Užsiėmimą veda Sigitas Povilaitis, kuris kaip rebefingo meistras pagal rytietišką sistemą dirba nuo 1996 m. Jo pravedami rebefingai yra stiprūs ir efektyvūs. 30 metų dirba netradicinės medicinos ir parapsichologijos srityje. Jis yra sertifikuotas vienas pirmųjų Reiki meistras Mokytojas Lietuvoje pagal Reiki Usui Shiki Ryoho natūralią sistemą. “Reiki asociacijos” steigėjas. S. Povilaitis ir kiti Reiki specialistai kartu su Nacionaliniu vėžio institutu vykdė projektą „Reiki pagalba sergant krūties vėžiu“.

Dalyvių skaičius ribotas. Norėdami dalyvauti, registruokitės el.paštu: sigitas@netradicineterapija.lt

Informacija

Data:
2 rugpjūčio
Laikas:
10:00 - 13:00
Renginys kategorija:

Vieta

Kultūros rūmai
Vytauto g.
Trakai, Lietuva
+ Google žemėlapis